Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
11 серпня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 05 серпня 2021 року, о 20:24

середа
11
серпня
2021
Тривалість 1 год. 30 хв.
10 00
11 30
Додати в календар 2021-08-11 10:00:00 2021-08-11 11:30:00 Europe/Kiev 11 серпня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 11 серпня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на  право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АРС ГАЗ»;

2) ТОВ «ТРАНС ЕНЕРГО ПОСТАЧ»;

3) ТОВ «УКРЕНЕРГО ТРЕЙД».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «СПЕЦГІДРОПОСТАЧ»;

2) ТОВ «ТРАНС ЕНЕРГО ПОСТАЧ».

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ДП «СХІДГЗК».

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА».

5. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2021 – 2025 роки».

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми ТОВ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО» на 2021 рік».

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2021 рік».

8. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги».

9. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до додатків до Кодексу системи передачі» (щодо внесення змін до договорів про надання послуг з передачі електричної енергії (додаток 6 до Кодексу системи передачі) та про надання послуг з диспетчерського (оперативно-технологічного) управління (додаток 5 до Кодексу системи передачі).

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення розмірів нормативних та виробничо-технологічних втрат/витрат природного газу при здійсненні розподілу природного газу».

11. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу СТОВ АГРОФІРМА «ОЛЬГОПІЛЬ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «УСТЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЮЖНЕ ЕНЕРДЖІ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2021 № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ АГРОФІРМА «ОЛЬГОПІЛЬ» (СЕС Вінницька обл., Чечельницький р-н, с. Ольгопіль, вул. Козацька, 143-А), ТОВ «УСТЯ» (СЕС Вінницька обл., Бершадский р-н, с. Устя, вул. Перемоги, буд. 93Б (кадастровий номер  земельної ділянки 0520485400:03:003:0148) та СЕС Вінницька обл., Бершадский р-н, с. Устя, вул. Перемоги, буд. 129 (кадастровий номер земельної ділянки 0520485400:03:003:0016)), ТОВ «ЮЖНЕ ЕНЕРДЖІ» (ВЕС Одеська обл., Лиманський р-н, с/рада Сичавська, автодорога Одеса-Мелітополь-Новоазовськ 52 км, буд. 3), ТОВ «ТЕОФІПОЛЬСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ» (Комплекс з переробки біомаси в біогаз для виробництва електричної енергії (Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Коров’є, вул. Заводська, буд. 21в)).

12. Про недотримання ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

13. Про недотримання ТОВ «ВЕЛІНКОМ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

14. Про недотримання ТОВ «ВЕЛІНКОМ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

15. Про недотримання ТОВ «ЕНЕРГО ЄВРОСТАНДАРТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

16. Про недотримання ТОВ «ФЕС ТЕРЕБЛЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Про недотримання ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Про порушення ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК БЛАГОДАТНИЙ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ГАЗ-ОІЛ ГРУПП», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2018 року № 1314.

20. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ГРІН АЛЬТЕРНАТИВА», та визнання такою, що втратила чинність, постанову НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2658 «Про видачу ліцензії з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ГРІН АЛЬТЕРНАТИВА».

21. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ПЕРША ЕЛЕКТРИЧНА КОМПАНІЯ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 березня 2019 року № 318.

22. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ТЕРРА ВВВ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 квітня 2019 року № 598.

23. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ТРАНСЕЛЕКТРОПОСТАЧ», та внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 грудня 2018 року № 1664.

24. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «ТЕРНОПІЛЬМІСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

25. Про порушення ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

26. Про порушення ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

27. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного газу, виданої ПРАТ «МЕЛІТОПОЛЬГАЗ».

28. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ДЕ ТРЕЙДИНГ».

29. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ОДЕСАГАЗ».

30. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері електроенергетики АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

31. Про збільшення строку проведення планової перевірки у сфері електроенергетики ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

32. Про збільшення строку проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

33. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 квітня 2019 року № 642».

34. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

35. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 03 квітня 2020 року № 763».

36. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

37. Про внесення змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії, операторів системи розподілу, які є правонаступниками енергопостачальників і здійснювали господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника «останньої надії».

38. Про внесення змін до алгоритму перерахування отриманих оптовим постачальником електричної енергії коштів.

39. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux