Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
1 вересня відбудеться засідання НКРЕКП
Опубліковано 27 серпня 2021 року, о 14:41

середа
01
вересня
2021
Тривалість 1 год. 0 хв.
12 00
13 00
Додати в календар 2021-09-01 12:00:00 2021-09-01 13:00:00 Europe/Kiev 1 вересня відбудеться засідання НКРЕКП Event organizer. event@organizer.email

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 01 вересня 2021 року о 12-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 Питання порядку денного:

 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГЕЦ»;

2) ТОВ «НГСУ».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «ТУТ ЕНЕРГІЯ».

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «СИВАШЕНЕРГОПРОМ»;

2) ТОВ «СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ».

4. Про розгляд питань щодо анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «АРАБСЬКИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЮЕЙ»;

2) ТОВ «ГАЗПРОМПОСТАЧ».

5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності), виданої ДП «СХІДГЗК».

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

7. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1069» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

8. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП щодо схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

9. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2364» про перегляд тарифів на послуги з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» із застосуванням стимулюючого регулювання.

10. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, –   постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу». 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (затвердження змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем).

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу КПТМ «ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках».

13. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «РУБКОС»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» (1 – 2 черги СЕС «Інгулець»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ПП «ЗАХІДНА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА» (СЕС «Підлужжя-4», СЕС «Підлужжя-5» та СЕС «Підлужжя-6»), ТОВ «РУБКОС» (СЕС «Рубкос»)), ТОВ «ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2» (1 – 2 черги СЕС «Інгулець»)).

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу на електричну енергію для суб’єктів господарської діяльності, споживачів електричної енергії, у тому числі енергетичних кооперативів, та приватних домогосподарств, генеруючі установки яких виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії».

15. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ГАЗЕНЕРДЖИТРЕЙД», та визнання такою, що втратила чинність постанову НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1329.

16. Про недотримання КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

17. Про недотримання ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі здійснення функцій гарантованого покупця.

18. Про недотримання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

19. Про недотримання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу.

20. Про недотримання ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії».

21. Про недотримання КП «ТЕЦ-ШОСТКА» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.

22. Про недотримання КП «ТЕЦ-ШОСТКА» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії.

23. Про недотримання ТОВ «ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Про порушення АТ «КРИВОРІЖГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

25. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 02 червня 2021 року № 918 «Про накладення штрафу на АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

26. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 06 серпня 2021 року № 1282 «Про накладення штрафу на АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

27. Про проведення позапланових виїзних перевірок:

1) ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

2) ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ».

28. Про проведення позапланових виїзних перевірок:

1) ТОВ «ГІДРО-ІНВЕСТ»;

2) ТОВ «АГРОМОНТАЖНИК»;

3) ТОВ «ЕКО СЕЗАР»;

4) ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

5) ТОВ «КВАЛІТЕТ-ПЛЮС»;

6) ТОВ «ТІС ЕКО»;

7) ПП «РІВС-2013».

29. Про проведення позапланових виїзних перевірок:

1) ТОВ «АКВА ЕНЕРГО»;

2) ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК»;

3) ТОВ «ЛІ»;

4) ТОВ «СМАРТЕНЕРГО»;

5) ТОВ НВЦ «ЄВРОДІМ»;

6) ТОВ «ДУКАТ»;

7) ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІС»;

8) ТОВ «ПРИКАРПАТТЯ ІНВЕСТ»;

9) ТОВ «ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

10) ТЗОВ «ДЕЛЬТА ВЕСТ ОЙЛ ГРУП»;

11) ТОВ «КОМПАНІЯ «ОБЛЕНЕРГІЯ»;

12) ТОВ «МЕК»;

13) ТОВ «СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ».

30. Про схвалення проєкту постанови HKPEKП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2019 року № 282».

31. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 20 грудня 2019 року № 2975 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

32. Про деякі питання з оплати праці.

33. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення перевірок постачальників послуг комерційного обліку та стану комерційного обліку».

34. Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

35. Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання».

36. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Правил ринку».

37. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Порядку розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів».

38. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 20 листопада 2020 року № 2138 щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» у жовтні 2020 року.

39. Про внесення змін до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

40. Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 грудня 2019 року № 2896 (щодо встановлення для оператора системи передачі та операторів систем розподілу граничної нижньої межі обов’язкової купівлі електричної енергії на ринку «на добу наперед»).

41. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux