Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.10.2018

Порядок денний на 09 жовтня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 жовтня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ВАЛЕЯ»;

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»;

ТОВ «ЗЕРНО-АГРОТРЕЙД»;

ТОВ «ПРОМСЕРВІС ТРЕЙД»;

ТОВ «СЕБАСТА».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АУРУМ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕК «УКРЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТОВ «ЕНЕРДЖИ ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «МЕТПРОМСЕРВІС»;

ТОВ «СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «УТЕК».

 

3. Про відмову у видачі ліцензій з виробництва електричної енергії:

ТОВ «А-СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «ЕНЕРГО-ГРУП-2018».

 

4. Про відмову у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії ТОВ «ЖЕО ПЕТРОПАВЛІВСЬКА ЕКСПЛУАТУЮЧА КОМПАНІЯ».

 

5. Про відмову у видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії та виробництва теплової енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

6. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЄВРОІМЕКС».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ФОП ГОГОЛЕМ ВАСИЛЕМ ІВАНОВИЧЕМ.

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «НИВА».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 січня 2018 року № 58 «Про накладення штрафу на ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 грудня 2017 року № 1620 «Про накладення штрафу на ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ».

 

13. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ПП «АЛЬТЕНА ГНГ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП ПЕРЕСАДЬКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ» (7 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 Ж), ТОВ «САНРАЙЗ Д.Е.» (1 черга СЕС-1 Херсонська обл., Білозерський р-н, межі Музиківської сільської ради), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (Северинська СЕС), ТОВ «СОНЯЧНІ СТАНДАРТНІ РІШЕННЯ» (2 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Петропавлівка, вул. Центральна, 1А), ПП «АЛЬТЕНА ГНГ» (СЕС м. Київ, пр. Академіка Палладіна, 33 та СЕС Чернівецька обл., м. Чернівці, вул. Галицький шлях, 46-М), ТОВ «ЕНЕРДЖІ СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Гагаріна, 40 – 34), ФОП ПЕРЕСАДЬКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ (електростанція на біомасі (з використанням відходів лісового господарства) Івано-Франківська обл., Тлумацький р-н, с. Королівка, вул. Загора, 49 Б), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе)).

 

14. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕТРОНІК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ ПЛЮС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕГІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «ПЕТРОНІК» (1 пусковий комплекс СЕС Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності (Героїв Сталінграду), 29-а), ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, с. Сарники, вул. Зарічна, 16), ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ІНВЕСТ» (1 черга СЕС «Меблева»), ТОВ «ЕКОЕНЕРГІЯ ПЛЮС» (СЕС Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Розсоша, вул. Академіка Заболотного, 86/1), СФГ «ПАВЛІВСЬКЕ» (СЕС Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, с. Павлівка, вул. Центральна, 146), ТОВ «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР ГАЗОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (полігон ТПВ Хмельницька обл., м. Камянець-Подільський, вул. Нігинське шосе), ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕГІЯ» (ГЕС Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Рудня-Городище, вул. Федора Терещенка, 8в)).

 

15. Про прийняття постанови «Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ПрАТ «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ».

 

16.  Про повторне оприлюднення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях».

 

17. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП «Про затвердження Планів розвитку газорозподільних систем на 2018 – 2027 роки» для:

ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ;

ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ».

 

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ».

 

20. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2018 рік: 

КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

21. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП щодо схвалення інвестиційної програми на 2018 рік ліцензіата, що провадить господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання ТОВ «Рівнетеплоенерго».

 

22. Про схвалення проекту постанови «Про затвердження форм звітності щодо показників рівня прозорості, обсягів захоронення та рівня тарифу у сфері захоронення побутових відходів».

 

23. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 вересня 2018 року № 1133 «Про алгоритм перерахувань коштів на жовтень 2018 року».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux