Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.04.2019

Порядок денний на 09 квітня 2019 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 9 квітня 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ЕНЕРГОЗБУТ СЕРВІС"
  • ТОВ "ІМПЕРІАЛ СЕРВІС ГРУП"
  • ТОВ "ХІМ-ТРЕЙД"
  • ТОВ "ЦУКОРАГРОПРОМ"
 2. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПП "РБП ПЛЮС".
 3. Про анулювання ліцензій з постачання електричної енергії:
  • ТОВ "ДНІПРОСТАЛЬ-ЕНЕРГО"
  • ДП ЕТС
  • ПРАТ "ЄВРОЦЕМЕНТ ГРУП-УКРАЇНА"
  • ТОВ "ЦЕК"
 4. Про уточнення місця провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "СТАРВОЙТ".
 5. Про прийняття рішення про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 квітня 2017 року № 504.
 6. Про прийняття рішення про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 25 липня 2017 року № 932.
 7. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141" щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ХАРКІВВОДОКАНАЛ".
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868" щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ХАРКІВВОДОКАНАЛ".
 9. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" на 2019 рік".
 10. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ" (СЕС "Трофанівка"), ТОВ "ЕКОТЕХНІК ВЕЛИКА ДОБРОНЬ" (СЕС Вінницька обл., Барський р-н, м. Бар, вул. Арсенальна, 17 Д), ТОВ "СОЛАР КВАНТ ЕНЕРДЖИ" (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Раївської об’єднаної територіальної громади Миролюбівського старостинського округу сільської ради), ТОВ "СІБЕКС" (Ніверковська ГЕС))
 11. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ПП "НАЦПРОД"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОЛЕН ЕНЕРДЖІ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕЛЕКТРОСОЛАР"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.03.2019 № 444" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ПП "НАЦПРОД" (СЕС "ПП НАЦПРОД"), ТОВ "СОЛЕН ЕНЕРДЖІ" (СЕС Запорізька обл., м. Запоріжжя, вул. Оріхівське шосе), ТОВ "ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК" (СЕС "ШИРОКЕ СОЛАР ПАРК"), ТОВ "ЕЛЕКТРОСОЛАР" (СЕС Вінницька обл., Бершадський р-н, с. Велика Киріївка, вул. Зарічна, 88-г), ТОВ "ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ" (СЕС Херсонська обл., Цюрупинський р-н, Підстепненська с/р), ТОВ "БІОЕНЕРГОПРОДУКТ" (5 черга 1 пусковий комплекс вітро- та геліоелектростанції Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Куряни, вул. Бережанка, 57))
 12. Про порушення Умов та Правил виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії АТ "КИЇВЕНЕРГО".
 13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії АТ "КИЇВЕНЕРГО".
 14. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПП "АВКУБІ".
 15. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії КПТМ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 16. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії КПТМ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 17. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "БУДКОНТАКТ МВС".
 18. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО".
 19. Про виконання ПРАТ "КИЇВОБЛЕНЕРГО" вимог постанови НКРЕКП від 08 листопада 2018 року № 1392 "Про накладення штрафу на ПРАТ "КИЇВОБЛЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 20. Про виконання ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" вимог постанови НКРЕКП від 20 листопада 2018 року № 1466 "Про накладення штрафу на ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 21. Про виконання ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" вимог постанови НКРЕКП від 02 листопада 2018 року № 1338 "Про накладення штрафу на ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 22. Про проведення позапланової перевірки ПРАТ "ЮЖКОКС".
 23. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2120 "Про накладення штрафу на ПРАТ "ДМЗ" за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії, необхідність усунення порушення та здійснення заходів державного регулювання".
 24. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ПЕРША ЧЕРНІГІВСЬКА ТОРГОВА КОМПАНІЯ".
 25. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ "РІВНЕГАЗ".
 26. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux