Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.10.2015

Порядок денний на 08 жовтня 2015 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 08 жовтня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube. До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:
  • ТОВ "АККО+"
  • ТОВ "ЕНЕРГІЯ ТЕПЛА"
  • ТОВ "ЕНЕРГО ДІМ"
  • ТОВ "ДІМ-БУД ПЛЮС"
  • ФОП ЯЦЕНКО ВАЛЕРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПРАТ "ЕКОЕНЕРГІЯ".
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКТЕПЛОМЕРЕЖА".
 4. Про розширення ТОВ "ГАЗОВИК" території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу, газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.
 5. Про внесення змін до Інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ДТГО "Львівська залізниця".
 6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії Публічним акціонерним товариством "Бердянське підприємство теплових мереж".
 7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП Новоград-Волинської міської ради "Новоград-Волинськтеплокомуненерго".
 8. Про порушення Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії КП Новоград-Волинської міської ради "Новоград-Волинськтеплокомуненерго".
 9. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ".
 10. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс".
 11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Комунальним підприємством "Харківводоканал".
 12. Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕНЕРДЖИ СОЛАР".
 13. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2504 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання".
 14. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009 та визнання такою, що втратила чинність постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 10 січня 2014 року № 7"
  • «Про внесення змін до Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій у сфері електроенергетики"
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux