Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.09.2021

Порядок денний на 08 вересня 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 08 вересня 2021 року (перенесено засідання НКРЕКП на 09.09.2021) о 15-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "ЕНЕРГОМРІЯ"
  • ТОВ "ІГК"
  • ТОВ "ОПТІМА ЕНЕРГО ТРЕЙД"
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "КЛАРС "ІМАЙ".
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ЕНЕРГОМРІЯ"
  • ТОВ "КЛІАР ПАУЕР"
  • ТОВ "КОМПАНІЯ "МОНОЛІТ СОЮЗ"
  • ТОВ "ОПТІМА ЕНЕРГО ТРЕЙД"
  • ТОВ "ТД ІНТЕРЕНЕРГОТРЕЙДІНГ"
 4. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ФОРТЕКС ЕНЕРДЖІ".
 5. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ФОРТЕКС ЕНЕРДЖІ".
 6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2855 (зміна найменування).
 7. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу".
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 5" щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2158" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 лютого 2021 року № 236" щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 березня 2021 року № 532" щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік".
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку формування цін на універсальні послуги".
 14. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником "останньої надії".
 15. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ" на 2021 рік та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2021 року № 493".
 16. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ" на 2021 рік".
 17. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік".
 18. Про схвалення проєкту постанови Кабінету Міністрів України "Про забезпечення проведення розрахунків за послуги розподілу природного газу".
 19. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОЛАРФІЛД-8"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОЛАРФІЛД-13"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОЛАРФІЛД-14"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "УМАНЬ КВАДРО" (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Танське, вул. Центральна, буд. 19)"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1057" (у частині встановлення "зеленого" тарифу та надбавки до "зеленого" тарифу ПВКФ "В.С.К." (СЕС "Тисмениця-2"), ТОВ "СОЛАРФІЛД-8" (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, територія Покровської селищної ради (кадастровий номер земельної ділянки 1224255100:02:002:0056), ТОВ "СОЛАРФІЛД-13" (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Покровської селищної ради, земельна ділянка з кадастровим номером 1224255100:02:002:0053), ТОВ "СОЛАРФІЛД-14" (СЕС Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, на території Покровської селищної ради, земельна ділянка з кадастровим номером 1224255100:02:002:0055), ТОВ "УМАНЬ КВАДРО" (СЕС Черкаська обл., Уманський р-н, с. Танське, вул. Центральна, буд. 19), ТОВ "СОНЯЧНА ГЕНЕРАЦІЯ" (CЕC Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська, 140), ТОВ "СИВАШЕНЕРГОПРОМ" (13 пусковий комплекс 2 черги Сиваської ВЕС Херсонська обл., Чаплинський р-н, с/р Павлівська (земельна ділянка з кадастровим номером 6525483000:03:001:0120)))
 20. Про порушення АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.
 21. Про порушення ПРАТ "ПЕЕМ "ЦЕК" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.
 22. Про порушення ТОВ "ЕЛЕКТРО ПАРТНЕРС" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 23. Про порушення ТОВ "ІТЕР КОМ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 24. Про порушення КП "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 25. Про порушення КП "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
 26. Про порушення ТОВ "ГАЗПОСТАЧСЕРВІС" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.
 27. Про порушення ТОВ "ГАЗПОСТАЧСЕРВІС" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.
 28. Про порушення АТ "ТИСМЕНИЦЯГАЗ" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.
 29. Про порушення ТОВ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.
 30. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 30 червня 2021 року № 1080 "Про накладення штрафу на АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 31. Про збільшення строку проведення планової перевірки у нафтогазовому комплексі ПРАТ "ШЕПЕТІВКАГАЗ".
 32. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва теплової енергії ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА".
 33. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва електричної енергії ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА".
 34. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки по діяльності з постачання електричної енергії ДП "КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА".
 35. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва електричної енергії та постачання електричної енергії ПАТ "НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА".
 36. Про збільшення строку проведення планової виїзної перевірки по діяльності з виробництва теплової енергії ПАТ "НАФТОПЕРЕРОБНИЙ КОМПЛЕКС-ГАЛИЧИНА".
 37. Про проведення позапланової виїзної перевірки по діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ "ДТЕК СХІДЕНЕРГО".
 38. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у IV кварталі 2021 року".
 39. Про прийняття рішень за результатами розслідування порушень законодавства щодо функціонування ринку електричної енергії.
 40. Про схвалення проєкту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення Змін до Порядку купівлі гарантованим покупцем електричної енергії, виробленої з альтернативних джерел енергії".
 41. Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.
 42. Про внесення змін до алгоритму розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання операторів систем розподілу та електропостачальників, на яких покладено виконання функцій постачальника універсальних послуг та постачальника "останньої надії".
 43. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux