Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

05.09.2016

Порядок денний на 08 вересня 2016 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 вересня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube. До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ВІН СОЛАР".
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:
  • ТОВ "БІОЕНЕРГОГРУП ЕНЕРДЖІ"
  • ПП "ЕНЕРГІЯ СЕРВІС"
  • ТОВ "ПІЛОТ ЕНЕРДЖИ"
  • ТОВ "ВЕРТОН"
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП "ПОКРОВСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА".
 4. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 5. Про порушення Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ВОДОКАНАЛ".
 8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІЛДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ".
 9. Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ "Компанія "Галичина цукор".
 10. Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ВІН СОЛАР".
 11. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 08.09.2016 № 1187 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва" (ТОВ "ВІН СОЛАР" (Писарівська СЕС (I черга), ТОВ "Гідроенергоінвест" (ГЕС Чижівка).
 12. Про основні підходи до формування тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами, постачання електричної енергії за регульованим тарифом, та інвестиційних програм на 2017 рік.
 13. Про схвалення Інвестиційної програми ліцензіата з виробництва електричної та теплової енергії ТзОВ "Енергія-Новий Розділ" на 2016 рік.
 14. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам Комісії.
 15. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків.
 16. Про прийняття протокольного рішення щодо контролю за цільовим використанням ліцензіатами Комісії у сфері теплопостачання, розташованих на території населених пунктів органи державної влади яких тимчасово не здійснюють свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, коштів, передбачених тарифами на теплову енергію на виконання інвестиційних програм.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux