Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.12.2016

Порядок денний на 08 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 8 грудня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання  за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання НКРЕКП буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «САНТАЛЕКС ГРІН ПАУЕР».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

3. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ», на безстрокову.

 

4. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), з постачання теплової енергії та з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виданих БОРІВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ, на безстрокові.

 

5. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності на ринку природного газу».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ДОЧІРНІМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЦЕНТРГАЗ» ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КІРОВОГРАДГАЗ.

 

7. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про розгляд та схвалення Інвестиційної програми Товариства з обмеженою відповідальністю «Теплопостачсервіс» на 2016 рік.

 

9. Про розгляд та схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Зеленодольський міський водоканал» на 2016 рік.

 

10. Про розгляд та схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Вишнівськтеплоенерго» Вишневої міської ради Києво-Святошинського району Київської області на 2016 рік.

 

11. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 червня 2016 року № 1118.

 

12. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Солар Енерджі Інвестментс Україна».

 

13. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БУМ ЕНЕРГО».

 

14. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва». (ТОВ «Солар Енерджі Інвестментс Україна (СЕС «Бориспільська – 1» (1 пусковий комплекс)), ТОВ «БУМ ЕНЕРГО», ТОВ «ПРАЙМВУД» (ФЕС на землях Войнашівської с/р (за межами населених пунктів), Барського р-ну, Вінницької області)).

 

15. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»;

ПАТ «ЕК «Житомиробленерго»; 

ПАТ «Київенерго»;

ПАТ «Кіровоградобленерго»;

ПАТ «Прикарпаттяобленерго»;

ПАТ «Рівнеобленерго».

 

16. Про встановлення алгоритму розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

17. Про встановлення на листопад 2016 року тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, яким НКРЕКП встановила «зелений» тариф та додатковий платіж для компенсації недоотриманих коштів.

 

18. Про схвалення проекту постанови «Про затвердження форм звітності НКРЕКП № 13-НКРЕКП-водопостачання (квартальна) «Звіт щодо показників надійності водопостачання та якості питної води» та № 14-НКРЕКП-водопостачання/водовідведення (квартальна) «Звіт щодо показників комерційної якості надання послуг з централізованого водопостачання та (або) водовідведення» та інструкцій щодо їх заповнення»».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux