Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.08.2018

Порядок денний на 07 серпня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 07 серпня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «АРТ ЕНЕРГЕТИКА».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ТД «ВІМЕКСІМ»;

ТОВ «ФРІ-ЕНЕРДЖИ ГЕНІЧЕСЬК».

 

3. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «А.С.К.».

 

4. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, видану ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ГРІН ТЕК».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

 

9. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 листопада 2017 року № 1399 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС».

 

11. Про проведення позапланової перевірки ПАТ «ОДЕСАГАЗ».

 

12. Про проведення позапланової перевірки ТОВ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ЕНЕРГО КОМПАНІЯ».

 

13. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТАРУТИНЕ СОЛАР 4» (1 черга СЕС «Ярове»), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС м. Вінниця, пров. Станіславського, 16)).

 

14. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31.07.2018 № 801 «Про алгоритм перерахувань коштів на серпень 2018 року».

 

15. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Центренерго» для реалізації проекту реконструкції енергоблока № 2 Трипільської ТЕС».

 

16. Про встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

17. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП ТОВ «Шосткинське підприємство «Харківенергоремонт».

 

18. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо схвалення інвестиційних програм на 2018 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання:

КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам`янець-Подільський);

КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа»;

Концерн «Міські теплові мережі» (м. Запоріжжя).

 

19. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці:

ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ»;

АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «СУМИОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО»;

АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО»;

АТ  «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО»;

АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ ЕК «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО»;

ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС»;

ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ»;

ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ»;

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯРІВСЬК»;

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»;

ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ»;

КП «МІСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ;

ТОВ «ЗЕМ»;

ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК».

 

20. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП щодо перегляду тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

 

21. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ у частині підвищення фонду оплати праці.

 

22. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1486»  щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

 

23. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1487»  щодо тарифів на відпуск електричної енергії, виробленої гідроелектростанціями ДП «НАЕК  «Енергоатом», на 2018 рік у частині підвищення фонду оплати праці.

 

24. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1488»  щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії, вироблених на атомних електростанціях ДП «НАЕК «Енергоатом», у частині підвищення фонду оплати праці.

 

25. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Типового договору про надання послуги з підвищення ефективності комбінованого виробництва електричної та теплової енергії».

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux