Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.02.2017

Порядок денний на 07 лютого 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 лютого 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 21 лютого 2008 року № 198".
 2. Про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 26 липня 2007 року № 996".
 3. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку фінансування послуг з приєднання електроустановок до електричних мереж".
 4. Про встановлення на лютий 2017 року нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р.
 5. Про затвердження тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та визначення середньозваженого тарифу для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій на січень 2017 року.
 6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2017 року № 147 "Про алгоритм перерахувань коштів на лютий 2017 року".
 7. Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ІНФІНІТІ ЕНЕРДЖІ".
 8. Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "Сібекс".
 9. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва" (ТОВ "ІНФІНІТІ ЕНЕРДЖІ" (СЕС Хутір-Будилів), ТОВ "Сібекс" (П’ятничанська ГЕС)).
 10. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1146 "Про накладення штрафу на ДКП "ЛУЦЬКТЕПЛО" за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії".
 11. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 листопада 2015 року № 2710 "Про накладення штрафу на ТОВ "КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО" за порушення Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії".
 12. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 травня 2016 року № 837 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux