Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.11.2016

Порядок денний на 07 листопада 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 листопада 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

-ТОВ «КЕС-1»;

-ТОВ «АГРО-ТРЕЙД»;

-ТОВ «ЕКОТЕХ-ЮГ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

- ФОП БІЛЕЦЬКІЙ ОЛЕНІ АНАТОЛІЇВНІ;

- ТОВ «СІЛЬВАН»;

- ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ УКРАЇНИ»;

- ТОВ «ТЕПЛОПРОГРЕС».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) мережами КП «ЖИТЛОВИК» (м. Бурштин).

 

4. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом.

 

5. Про порушення ДЕРЖАВНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»:

1) Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

2) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії;

3) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

6. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

7. Про порушення МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

8. Про невиконання ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ» рішення НКРЕКП.

 

9. Про невиконання ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО рішення НКРЕКП.

 

10. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Комерцбудпласт».

 

11. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР КАРПАТИ».

 

12. Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (1 пусковий комплекс 6-ї черги Дмитрівського поля Очаківської ВЕС).

 

13. Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва  ТОВ «Житомиркомунсервіс» (ГЕС на р. Тетерів, м. Житомир).

 

14. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

15. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення КП «Харківські теплові мережі», КП «Теплопостачання міста Одеси».

 

16. Про встановлення (коригування) тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення КП «Харківські теплові мережі», КП «Теплопостачання міста Одеси».

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Кодексу газорозподільних систем».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

19. Про повторне схвалення доопрацьованого за результатами оприлюднення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж».
 

 

20. Про внесення змін до Інвестиційної програми ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2016 рік.

 

Розділ другий

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux