Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.12.2018

Порядок денний на 07 грудня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 7 грудня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ЕТГ»; 

ТОВ «ЄВРО-ЕНЕРГОГАЗ»;

ТОВ «УІГД». 

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ГІДРОСЕНД»;

ПРАТ «РІВНЕАЗОТ»;

ПРАТ «ТОВКАЧІВСЬКИЙ ГЗК»;

ТОВ «ТРАНСЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «БУ № 7».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії:

ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ»;

ТОВ «ГОПАК».

 

6. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 08 листопада 2018 року № 1395 (щодо зміни найменування суб'єкта господарювання). 

 

7. Про внесення змін до  постанови НКРЕКП від 03 серпня 2017 року № 993 (щодо зміни найменування суб'єкта господарювання).

 

8. Про анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та/або з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, виданих ДПМОУ «102 ПЕМ», АТ «ДТЕК КРИМЕНЕРГО», ПАТ «ЕК СЕВАСТОПОЛЬЕНЕРГО», ПРАТ «СКЕК», КП «МЕМ», ТОВ «ЗЕМ».

 

9. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПП «ГАРАНТ ЕНЕРГО М».

 

10. «Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 74 та від 24 січня 2018 року № 75» (щодо втрати чинності тарифів на розподіл та постачання електричної енергії для ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК» та ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ»).

 

11. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2018 рік з розподілу та постачання електричної енергії:

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»; 

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

12. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВОСКРЕСЕНЬСЬКЕ-ТЕРРА»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГУД ЕНЕРДЖИ» (СЕС «Понятівка»), ТОВ «ВОСКРЕСЕНЬСЬКЕ-ТЕРРА» (СЕС Миколаївська обл., Вітовський р-н, с. Зайчівське), ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Кіровоградська обл., Вільшанський р-н, смт Вільшанка, на території Вільшанської с/р), ТОВ «ДНІПРО ЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, територія Орлівщинської сільської ради), ТОВ «ВАЙТЕЛ ТРЕЙД» (СЕС Дніпропетровська обл., м. Дніпро, вул. Березинська, буд. 58 (потужність 0,769 МВт)).

 

13. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГЕЛІКОН-С»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НР СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГОЙКО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня  використання обладнання українського виробництва ТОВ «САНВІН 8» («СЕС Дашів»)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (1 – 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС «Ольвія»)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «САНВІН 8» («СЕС Дашів»)», ТОВ «АКВАНОВА ГІДРОРЕСУРС» (1 черга «СЕС Веряця-2»), ТОВ «ГЕЛІКОН-С» (4 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Виноградове (за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради)), ТОВ «НР СОЛАР» (СЕС «Південна»), ТОВ «ПЕТРОНІК» (2 пусковий комплекс СЕС Херсонська обл., м. Нова Каховка, м. Таврійськ, вул. Незалежності (Героїв Сталінграду), 29-а), ТОВ «СОЛАР ГРІН ТЕХ» (СЕС «Північне»), ТОВ «ГОЙКО» (СЕС Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, с. Князівське, вул. Л. Українки, буд. 14), ПРАТ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОЧАКІВСЬКИЙ» (1 – 2 пускові комплекси 1 черги ВЕС «Ольвія»)).

 

14. Про визнання порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЛУБНИГАЗ» усунутими.

 

15. Про невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09.11.2017 № 1400 ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЖИТОМИРГАЗ». 

 

16. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ТЕПЛИЧНИЙ КОМПЛЕКС «ПОЛІСЬКИЙ».

 

17. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 04 вересня 2018 року № 948 «Про накладення штрафу на АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання». 

 

18. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 13 листопада 2018 року № 1401 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання». 

 

19. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 13 листопада 2018 року № 1405 «Про накладення штрафу на ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

20. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

21. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у грудні 2018 року.

 

22. Про затвердження Періодів максимального навантаження енергосистеми України по місяцях 2019 року в робочі, вихідні та святкові дні (за київським часом).

 

23. Про схвалення проекту рішення НКРЕКП, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики формування цін на допоміжні послуги».

 

24. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 листопада 2018 року № 1576 «Про алгоритм перерахувань коштів на грудень 2018 року».

 

25. Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електроенергії електромережами 1 та 2 класів напруги на 2019 рік.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux