Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

03.10.2016

Порядок денний на 06 жовтня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 жовтня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ДП «УКРТРАНСНАФТОПРОДУКТ»;

ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «МАКТЕПЛОБУДПОСТАЧСЕРВІС».

 

3. Про розгляд результатів планової перевірки дотримання Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та Правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ».

 

4. Про порушення КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»:

1) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення;

2) Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ТЕРНОПІЛЬОБЛГАЗ».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ».

 

8. Про розгляд результатів позапланової перевірки дотримання Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

9. Про розгляд результатів позапланової перевірки дотримання Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО».

 

10. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії: 

1) ТОВ «БІОТЕПЛО СУМИ»;

2) ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ ПОЛТАВА»;

3) ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ХЕРСОН»;

4) ТОВ «ТИТАН ПЛЮС»;

5) ТОВ «УКРТЕПЛО ПОЛТАВА».

 

11. Про коригування тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії КП «Харківські теплові мережі» (ТЕЦ-3).

 

12. Про внесення змін до Інвестиційної програми ліцензіата з виробництва електричної та теплової енергії ПАТ «Полтаваобленерго» (Кременчуцька ТЕЦ) на 2016 рік.

 

13. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС».

 

14. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «Він Солар» (Писарівська СЕС (II черга)), ТОВ «СОЛЯРІС ОПЕС», ТОВ «Житомиркомунсервіс» (ГЕС на р. Тетерів, м. Житомир)).

 

15. Про схвалення інвестиційних програм з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

16. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіатам Комісії.

 

17. Про встановлення (коригування) тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення.

 

18. Про прийняття постанови «Про встановлення форм надання інформації, передбаченої Порядком розподілу коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків з постачальником природного газу, на якого покладено спеціальні обов’язки, та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 30 жовтня 2014 року № 212».

 

19. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2016 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux