Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.08.2021

Порядок денний на 06 серпня 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 серпня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "АДАР ГРУП"
  • ТОВ "СХІД ЕНЕРГО ЗБУТ"
  • ТОВ "НЬЮ ЕНЕРДЖІ ЮКРЕЙН"
  • ТОВ "ЦЕНТРГАЗПОСТАЧ"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "УСТЯ"
  • ТОВ "ЮЖНЕ ЕНЕРДЖІ"
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • МП ВКП "ДОНЕЦЬ"
  • ТОВ "НЕП"
 4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ "ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ".
 5. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДП "ДЕРЖВУГЛЕПОСТАЧ".
 6. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДП "ШАХТОУПРАВЛІННЯ "ПІВДЕННОДОНБАСЬКЕ № 1".
 7. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ДП "КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ".
 8. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 9. Про внесення змін до Порядку формування, ведення і користування відомостями ліцензійного реєстру Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 21 серпня 2018 року № 886.
 10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на 2021 – 2025 роки".
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2159" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2160" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 6" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 14. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги з розподілу електричної енергії за підсумками здійснення заходів державного контролю ПРАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО", ПАТ "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО", ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ", ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ", ПРАТ "КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО", ПРАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО", АТ "МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО", ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО", АТ "СУМИОБЛЕНЕРГО", ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО", АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО", АТ "ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО", АТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ".
 15. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на послуги постачальників універсальних послуг за результатами заходів державного контролю ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ", ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ", ТОВ "ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ", ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ", ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", ТОВ "КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД", ПРАТ "ХАРКІВЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ", ТОВ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ".
 16. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо підписання додаткових угод, якими передбачено внесення змін до Субкредитних угод від 08.10.2008 № 28020-02/128 (проект "Будівництво високовольтної повітряної лінії 750 кВ Рівненська АЕС – Київська") та від 2.07.2012 № 15010-03/75 (проект "Будівництво повітряної лінії 750 кВ Запорізька АЕС – Каховська").
 17. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження змін до Плану розвитку газотранспортної системи на 2021 – 2030 роки Оператора газотранспортної системи ТОВ "Оператор газотранспортної системи України".
 18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141" щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ".
 19. Про схвалення проєктів постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ", АТ "ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ", ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5", ПРАТ "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ", ТОВ "КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО", ТОВ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО").
 20. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПТМ "Ковельтепло".
 21. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КОРШОВЕЦЬКА СЕС"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОНЯЧНИЙ ЧАС"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2021 № 1057" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "КОРШОВЕЦЬКА СЕС" (СЕС Волинська обл., Луцький р-н, с. Коршовець, вул. Квітнева, буд. 3 Д), ТОВ "СОНЯЧНИЙ ЧАС" (СЕС "Сонячний час"), ТОВ "УКРАЇНСЬКА ЧОРНОМОРСЬКА ІНДУСТРІЯ" (ТЕС на біомасі Одеська обл., м. Чорноморськ, вул. Транспортна, 44), ТОВ "ЗАХІД АГРОЕНЕРГОІНВЕСТ" (Комплекс з переробки органічної частини відходів сільськогосподарського виробництва для виробництва електроенергії з біогазу Тернопільська обл., Теребовлянський р-н, с. Соколів, вул. Шевченка, буд. 41))
 22. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 05 липня 2019 року № 1360".
 23. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про погодження уповноваженої особи з питань відповідності АТ "Хмельницькобленерго".
 24. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Програми відповідності приватного акціонерного товариства "Національна енергетична компанія "Укренерго".
 25. Про недотримання АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.
 26. Про недотримання ДП "ОПЕРАТОР РИНКУ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов зі здійснення функцій оператора ринку.
 27. Про недотримання ТОВ "ТАВАНЬ СОЛАР 1" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.
 28. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "ПЕРША ЛІНІЯ ПОСТАЧАННЯ", та внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 липня 2019 року № 1406.
 29. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ "ГК ПРОМІНЬ", та внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 листопада 2018 року № 1439.
 30. Про порушення АТ "ХАРКІВГАЗ" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.
 31. Про порушення КП "НІКОПОЛЬСЬКЕ ВУВКГ" НМР вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
 32. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО" у сфері теплопостачання.
 33. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" у сфері електроенергетики.
 34. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" у сфері теплопостачання.
 35. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ "ГАЗПОСТАЧСЕРВІС" у нафтогазовому комплексі.
 36. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 07 травня 2021 року № 785 "Про накладення штрафу на АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання".
 37. Про розстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "ГАЗПОСТАЧСЕРВІС" відповідно до постанови НКРЕКП від 14.07.2021 № 1151.
 38. Про внесення змін до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2021 рік та Переліку суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо яких будуть проведені планові перевірки у III кварталі 2021 року.
 39. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.
 40. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 грудня 2019 року № 2896 "Про встановлення для оператора системи передачі та операторів систем розподілу граничної нижньої межі обов’язкової купівлі електричної енергії на ринку "на добу наперед".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux