Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

31.03.2017

Порядок денний на 06 квітня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 6 квітня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ДНІПРО ЕНЕРГО".
 2. Про розгляд питання щодо видачі ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ПрАТ "ПРИРОДНІ РЕСУРСИ"
  • ТОВ "СХІДНИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ СОЮЗ"
  • ТОВ "ЕНЕРГЕТИЧНА НАФТОГАЗОВА КОМПАНІЯ"
  • ТОВ "УКРНАФТАГАЗЕНЕРГО"
 3. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КПТМ "КАХОВТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-КАРТОННИЙ КОМБІНАТ".
 5. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 19 березня 2015 року № 2-р "Про усунення порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення РІВНЕНСЬКИМ ОБЛАСНИМ ВИРОБНИЧИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ВОДОПРОВІДНО-АНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ".
 6. Про встановлення "зеленого" тарифу на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання":
  • ТОВ "ВІНСОЛАР" (2 пусковий комплекс 3 черги СЕС)
  • ТОВ "ЕКОТЕХНІК МИНЬКІВЦІ" (1 черга СЕС)
  • ТОВ "В.Р. ТРАК ШИНА" (СЕС "ТРАК СОЛАР")
  • ТОВ "СЕРВІСАГРО-ПОЛТАВА"
  • ТОВ "Агробудтехнології" (1 черга когенераційної станції)
  • ТОВ "ВАТТЕНКРАФТ УКРАЇНА" (Великоолександрівська ГЕС)
 7. Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "ВАТТЕНКРАФТ УКРАЇНА" (Великоолександрівська ГЕС) та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.03.2017 № 427 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання".
 8. Про припинення дії "зеленого" тарифу на електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії, встановленого ТОВ "ЕНЕРДЖІ-КОМ".
 9. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04 вересня 2002 року № 984".
 10. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 28 липня 2011 року № 1384".
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку розрахунку та встановлення ставки внесків на регулювання".
 12. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією".
 13. Про встановлення на квітень 2017 року нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання Розпорядження КМУ від 20 травня 2015 року № 670-р.
 14. Про внесення змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.
 15. Про внесення змін до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.
 16. Про затвердження тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробниками, які працюють за ціновими заявками, та визначення середньозваженого тарифу для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій на березень 2017 року.
 17. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 березня 2017 року № 430 "Про алгоритм перерахувань коштів на квітень 2017 року".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux