Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.12.2016

Порядок денний на 05 січня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 січня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «САНЛАЙТ ЕНЕРДЖІ».

 

2. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС».

 

3. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, видану ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДИРЕКЦІЯ КРИВОРІЗЬКОГО ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНОГО КОМБІНАТУ ОКИСЛЕНИХ РУД».

 

4. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сфері енергетики від 26 квітня 2012 року № 518 (Про зміну території ліцензійної діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ «ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ».

 

5. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ».

 

6. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.12.2016 № 2380 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «ІНТЕРЕНЕРДЖІ», ТОВ «С.Енерджі-Херсон (3 – 4 пускові комплекси)).

 

7. Про порушення  Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП «ЖИТОМИРТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «СЄВЄРОДОНЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ АЗОТ».

 

11. Про порушення  Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ  «АЗОТ».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ГАДЯЧГАЗ».

 

13. Про схвалення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією».

 

14. Про встановлення на січень 2017 року нормативів перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

15. Про затвердження на грудень 2016 року тарифів на електричну енергію, продану в Оптовий ринок електричної енергії України виробникам, які працюють за ціновими заявками, та визначення середньозваженого тарифу для енергогенеруючих компаній теплових електростанцій.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux