Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

02.11.2015

Порядок денний на 05 листопада 2015 року


 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики  та  комунальних  послуг, повідомляє, що 05 листопада 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІНЕРГІЯ-СТАБ».

 

2. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

 

3. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

 

4. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ».

 

5. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО».

 

6. Про встановлення/коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

 

7. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».

 

8. Про схвалення Інвестиційної програми Рівненського обласного виробничого комунального підприємства ВКГ «Рівнеоблводоканал» на 2015 рік.

 

9. Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства Броварської міської ради «Броваритепловодоенергія» на 2016 рік у сфері теплопостачання.

 

10. Про внесення змін до Інвестиційної програми на 2015 рік з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами за регульованим тарифом ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія».

 

11. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 19.03.2015 № 805 «Про затвердження економічних коефіцієнтів нормативних технологічних витрат електроенергії в електричних мережах ліцензіатів з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами І та ІІ класів напруги на II – ІV квартали 2015 року та І квартал 2016 року».

 

12. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «УКРТЕПЛО РІВНЕ»;

ТОВ «УКРТЕПЛО КИЇВ»;

КП «ВІННИЦЯОБЛТЕПЛОЕНЕРГО».

 

13. Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «СП «СТАН-КОМПЛЕКТ».

 

14. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Енергіс-Поділля».

 

15. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.09.2015 № 2504 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання».

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux