Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

27.02.2019

Порядок денний на 05 березня 2019 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 5 березня 2019 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ  «ДЕ ТРЕЙДИНГ»;

ТОВ «ЄВРО ТРЕЙД  ЕНЕРДЖІ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «АРТ ЕНЕРДЖІ»;

ДП «ЕВОДА ТРЕЙД» КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

ТОВ «ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ПРОМГАЗ ЮА»;

ТОВ «РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО»;

ТОВ «СНІП УКРАЇНИ»;

ТОВ «УРТ».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «САНБІМС ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «СОЛАР-ГРУП».

 

4Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії: 

ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ»;

ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА»;

ТОВ «ОЛЕШКІВСЬКА СЕС».

 

5. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 січня 2019 року № 80 (зміна найменування).

 

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «КАСТУМ».

 

7. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії на 2019 рік:

ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО»;

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»;

ВАТ «ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СНЯТИНЕНЕРГОІНВЕСТ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СНЯТИНЕНЕРГОІНВЕСТ» (СЕС Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, с. Шевченкове, на території Шевченківської сільської ради, за межами населеного пункту), ТОВ «СОНЦЕДАР ЕНЕРДЖІ» (СЕС Чернівецька обл., Новоселицький р-н, с. Рідківці, вул. Будівельників, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д)).

 

9. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СТУДЕНИКІВСЬКА ФЕС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.12.2018 № 2070» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «АЛАНТА-ЕНЕРДЖІ» (2 черга СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, на території Обухівської селищної ради), ТОВ «СТУДЕНИКІВСЬКА ФЕС» (1 та 2 черги «Студениківської ФЕС»), ТОВ «ВІНДКРАФТ УКРАЇНА» (2 – 7 черги Овер’янівської ВЕС), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс «Ольвійської» ВЕС), ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН» (полігон ТПВ Херсонська обл., м. Херсон, район Рожновського кар’єру), ТОВ «ЧЕРНІГІВСЬКА ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ» (електрогенераторна (когенераційна) установка на біогазі м. Чернігів, вул. Інструментальна, буд. 14а)).

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЗАПОРІЖГАЗ».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу СПІЛЬНИМ УКРАЇНСЬКО-РОСІЙСЬКИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ТЕХНОПОЛІС» У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ.

 

13. Про визнання усунутими порушень Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПрАТ «ВИДОБУВНА КОМПАНІЯ «УКРНАФТОБУРІННЯ».

 

14. Про визнання усунутим порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ДП «ВО «ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМ. О. М. МАКАРОВА.

 

15. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПП «КОМЕРЦКОНСАЛТ».

 

16. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ДЕЛЬТА ВЕСТ ОЙЛ ГРУП».

 

17. Про порушення Умов та Правил з виробництва електричної енергії та Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «ЕКОТЕХНІК-НОВА УШИЦЯ».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Плану здійснення заходів державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, на 2019 рік».

 

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про проведення планових перевірок суб’єктів господарювання, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, у II кварталі 2019 року».

 

20. Про проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «САН ЕНЕРГО».

 

21. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 23 квітня 2015 року № 1294 «Про накладення штрафу на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

22. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 13 жовтня 2016 року № 1834 «Про накладення штрафу на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

23. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2016 року № 1685 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

24. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 07 вересня 2017 року № 1079 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

25. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 листопада 2017 року № 1399 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

26. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення МКП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА».

 

27. Про проведення позапланових перевірок ПАТ «ВІННИЦЯГАЗ», ПАТ «ВОЛИНЬГАЗ», ПАТ «ДНІПРОГАЗ», ПАТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ», ПАТ «ЖИТОМИРГАЗ», ПАТ «ЗАКАРПАТГАЗ», ПАТ «ЗАПОРІЖГАЗ», ПАТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ», ПАТ «КИЇВОБЛГАЗ», ПАТ «КРИВОРІЖГАЗ», ПАТ «ЛЬВІВГАЗ», ПАТ «МИКОЛАЇВГАЗ», ПАТ «РІВНЕГАЗ», ПАТ «СУМИГАЗ», ПАТ «ХАРКІВГАЗ», ПАТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ», ПАТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ», ПАТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ», ПАТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

28. Про внесення зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

29. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 січня 2019 року № 113 «Про алгоритм розподілу коштів».

 

30. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до величини інвестиційної складової тарифу продажу електричної енергії в Оптовий ринок електричної енергії України ПАТ «Донбасенерго» для реалізації першої – другої черги проекту реконструкції енергоблока № 7 Слов’янської ТЕС».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux