Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.08.2018

Порядок денний на 04 вересня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 вересня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ ТЕПЛО»;

ТОВ «ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОРЕСУРС»;

ТОВ «ГІДРОКАСКАД»;

ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «ВЕСТА»;

ТОВ «ДП УКРЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЕНЕРГОРЕСУРС І КО»;

ТОВ «ПРОФЕНЕРДЖИ»;

ТОВ «РЕММАШРЕСУРС»;

ТОВ «СОНЯЧНИЙ ТЕХНОПАРК ОЛЕШКИ».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО». 

 

7. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО». 

 

8. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ОДЕСАОБЛЕНЕРГО».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО».

 

13. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

14. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО».

 

15. Про порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу ТОВ «Українська енергетична компанія «НАФТОГАЗ КОНТАКТ».

 

16. Про порушення Ліцензійних умов з постачання природного газу ТОВ «ІНКОРГАЗ». 

 

17Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ «РЕНДЖИ САРАТА».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 травня 2017 року № 624».

 

19Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Плану розвитку газотранспортної системи Оператора газотранспортної системи АТ «УКРТРАНСГАЗ» на 2018 – 2027 роки».

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу».

 

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку погодження будівництва та експлуатації прямої лінії».

 

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО».

 

23. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ».

 

24. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1486» (перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та внесення змін до Інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік).

 

25. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ»;

«Про внесення зміни до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Низівська ГЕС)).

 

26. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3)»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС)»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ СОЛАР 1» (СЕС Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка, вул. Транспортна, 3), ТОВ «КВІТКА-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський р-н, с. Квітки, вул. Орджонікідзе, б. 8/1), ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ПРИЧОРНОМОРСЬКИЙ» (2 пусковий комплекс 2 черги Тузлівської ВЕС)»).

 

27. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на відпуск електричної енергії ПрАТ «Енерготехнології».

 

28. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1492» (зміна тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА» на 2018 рік).

 

29Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік.

 

30. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

 

31. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»).

 

32. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»).

 

33. Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води:

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАХМУТ-ВОДА»;

КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux