Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

01.08.2016

Порядок денний на 04 серпня 2016 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 серпня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube. До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ".
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БОГУСЛАВКОМІНВЕСТСЕРВІС".
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬТЕНЕРГОПРОСТІР".
 4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ".
 5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ".
 6. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "УКРСПЕЦТЕПЛО".
 7. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ "КОМУНАЛЬНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ГОСПОДАРСТВО".
 8. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України".
 9. Про затвердження змін до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.
 10. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО".
 11. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ "УКРГІДРОЕНЕРГО".
 12. Про порушення КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ:
  • Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії
  • Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009.
 14. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення зміни до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання.
 15. Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕВДА ЕНЕРГО".
 16. Про встановлення "зеленого" тарифу ПП "АЛЬТЕНЕР".
 17. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2016 № 1187 "Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва".
 18. Щодо встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПАТ "Донбасенерго" Слов’янська ТЕС.
 19. Щодо виконання протокольного рішення № 7 засідання НКРЕКП (витяг з протоколу від 03.03.2016 № 10) щодо результатів роботи ліцензіатів з виробництва електричної енергії на ТЕЦ у ІІ півріччі 2015 року.
 20. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам Комісії.
 21. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків.
 22. Щодо затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на серпень 2016 року, затвердженого постановою НКРЕКП від 29.07.2016 № 1337.
 23. Про схвалення проекту постанови "Про внесення змін до постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141.
 24. Про схвалення проекту постанови "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868.
 25. Про схвалення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
 26. Про схвалення інвестиційних програм з централізованого водопостачання та водовідведення.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux