Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.03.2017

Порядок денний на 04 квітня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 4 квітня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

- ТОВ «НАФТОГАЗГРУП «ДЕМЕТРА»;

- ТОВ «АВАНТ ТРЕЙДІНГ»;

- ТОВ «НАФТОГАЗ-АЛЬЯНС».

 

2. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «БАЛАКЛІЙСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ».

 

3. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів».

 

4. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВОСХОД СОЛАР».

 

5. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ПТМ «КОВЕЛЬТЕПЛО».

 

6. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ПрАТ «ЕНЕРГОТЕХНОЛОГІЇ».

 

7. Про результати позапланової перевірки виконання ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» рішення НКРЕКП, а саме постанови НКРЕКП від 29 грудня 2016 року № 2453 «Про накладення штрафу на ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії, ухилення від виконання рішення НКРЕКП та необхідність усунення порушень Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та Ліцензійних умов з передачі електричної енергії».

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку комерційного обліку електричної енергії, виробленої на об'єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – лише мікро-, міні- та малими гідроелектростанціями)».

 

9. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про затвердження Змін до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між державним підприємством «Енергоринок» та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux