Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.05.2023

Порядок денний на 31 травня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 травня 2023 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ЕЛЕКТРІЯ ЮА»;

2) ТОВ «ЮКРЕЙН ЕНЕРДЖИ САПЛАЙ».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ПРИДНІПРОВСЬКИЙ ОЕЗ»;

2) ТОВ «КОСАРІ-ЕНЕРГІЯ».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕК «ЗАХІД»;

2) ТОВ «ЕК «ПІВДЕНЬ»;

3) ТОВ «ЕЛЕКТРІЯ ЮА»;

4) ТОВ «СЄВАС»;

5) ТОВ «ЮКРЕЙН ЕНЕРДЖИ САПЛАЙ».

4. Про розгляд питання щодо внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 грудня 2022 року № 1839 (уточнення території провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

5. Про розгляд питання про зупинення дії ліцензії з розподілу природного газу, виданої АТ «ДНІПРОГАЗ».

6. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «КОМПАНІЯ ЕНЕРГІЯ УКРАЇНИ».

7. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДП «КАЛУСЬКА ТЕЦ-НОВА».

8. Про відновлення дії ліцензії з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ «ІНДІАН СОЛАР МЛІЇВ», та визнання такою, що втратила чинність, постанови НКРЕКП від 03 травня 2023 року № 800.

9. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 07 листопада 2017 року № 1349 (про зміну найменування та місцезнаходження об’єкта електроенергетики).

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання».

11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 лютого 2023 року № 355» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік.

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програм АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2022 рік.

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» та ПрАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО»

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1943» (щодо встановлення розміру нормативних втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу ДНІПРОВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1944» (щодо встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу ДНІПРОВСЬКІЙ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 30 грудня 2022 року № 1945» (щодо затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2023 – 2032 роки ДНІПРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ТОВ «ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ»).

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2022 року № 1860».

18. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, –постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо вдосконалення процедури зміни постачальника природного газу для споживачів, що не є побутовими).

19. Про недотримання ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

20. Про недотримання ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта планової перевірки).

21. Про недотримання ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд Акта позапланової виїзної перевірки).

22. Про недотримання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

23. Про недотримання ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

24. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ».

25. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ».

26. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 («Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

27. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 63-р («Про усунення порушень ТОВ «ПРИРОДНІ ЕНЕРГОДЖЕРЕЛА»).

28. Про внесення змін до розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 52-р («Про усунення порушень ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»).

29. Про внесення змін до розпорядження НКРЕКП від 14 березня 2023 року № 61-р («Про усунення порушень ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»).

30. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД» (за зверненням Рахункової палати).

31. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата).

32. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРДЖІ ПУЛ» (щодо перевірки достовірності наданої інформації).

33. Про проведення позапланових виїзних перевірок ТОВ «МІДБОР», ТОВ «НАША ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ», ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ПУЛЬС» та ТОВ «ЕНЕРГОПРОСПЕКТ» (щодо виконання рішення НКРЕКП).

34. Про прийняття рішення за результатами розслідування, проведеного на підставі постанови НКРЕКП від 29 листопада 2022 року № 1589.

35. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» з постачання електричної енергії споживачу.

36. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 3»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН-ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «МОНАСТИРИСЬКЕНЕРГОБУД» (СЕС Тернопільська обл., (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОТІС ЕНЕРГІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31 березня 2023 року № 592» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «КАМ’ЯНКА ЕНЕРГО 3» (СЕС «СЕС Кам’янка-Жовтанці 3»), ТОВ «САН-ЕНЕРГІЯ» (1 черга СЕС Черкаська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «МОНАСТИРИСЬКЕНЕРГОБУД» (СЕС Тернопільська обл., (інформація з обмеженим доступом)) та у частині припинення дії «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОТІС ЕНЕРГІЯ» (СЕС Запорізька обл., (інформація з обмеженим доступом)).

37. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2022 році».

38. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки».

39. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 рік».

40. Про прийняття постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення:

1) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

3) КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

4) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

5) КП «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ»;

6) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

7) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

8) КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

9) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

10) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

11) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

12) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

13) КП «ВОДОКАНАЛ» (М ЗАПОРІЖЖЯ);

14) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

15) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

16) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

17) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

18) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

19) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

20) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

21) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

22) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

23) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

24) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

25) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

26) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

27) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

28) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

29) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

30) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

31) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

32) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

33) КП «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ»;

34) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

35) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux