Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.03.2016

Порядок денний на 31 березня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 березня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у  формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

 

1. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих ТОВ «Бахмут-Енергія».

 

2. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ПОЛТАВСЬКИМ ОБЛАСНИМ КОМУНАЛЬНИМ ВИРОБНИЧИМ ПІДПРИЄМСТВОМ ТЕПЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО».

 

3. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ЕК «Херсонобленерго».

 

4. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ЕК «Житомиробленерго».

 

5. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ак «Харківобленерго».

 

6. Про перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2016 рік.

 

7. Про встановлення «зеленого» тарифу ФОП Бурлай О.А.

 

8. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

9. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

10. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії: 

ТОВ «УКРТЕПЛО ЖИТОМИР»;

ТОВ «АЛЬТЕКО»;

ТОВ «ЕНЕРГІЯ ТЕПЛА».

 

11. Про схвалення інвестиційних програм з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

12. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію  на квітень 2016 року.

 

13. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

14. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

15. Про встановлення (коригування) тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг, ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

16. Про встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для управителів багатоквартирних будинків ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

17. Про встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ВП «Курахівська теплова електрична станція» ТОВ «ДТЕК Східенерго».

 

18. Про затвердження змін до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік.

 

19. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку узгодження запозичень міжнародних фінансових установ Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

20. Про затвердження Процедури встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

 

21. Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води.

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux