Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

30.03.2015

Порядок денний на 31 березня 2015 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 31 березня 2015 року о 10-30 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про продовження терміну дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом, виданих ПАТ "ЛУГАНСЬКГАЗ".
 2. Про затвердження на квітень 2015 року реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію.
 3. Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевих бюджетів.
 4. Про встановлення граничного рівня ціни на природний газ для промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.
 5. Про встановлення ціни на природний газ для потреб релігійних організацій.
 6. Продовження розгляду питання про перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії АЕС для ДП "НАЕК "Енергоатом".
 7. Продовження розгляду питання про перегляд тарифу на відпуск електричної енергії для ПАТ "Укргідроенерго".
 8. Продовження розгляду питання про перегляд тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ.
 9. Про погодження договору про купівлю-продаж електричної енергії між ДП "Енергоринок" та ТОВ "Дельта Вест Ойл Груп".
 10. Продовження розгляду питання про перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП "НЕК "Укренерго".
 11. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) ПАТ "Акціонерна компанія "Київводоканал".
 12. Про встановлення/коригування тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.
 13. Про коригування тарифів на послугу з централізованого опалення та на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб населення.
 14. Про коригування тарифів на послугу з централізованого опалення та на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів.
 15. Про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2014 році.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux