Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.05.2017

Порядок денний на 30 травня 2017 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 травня 2017 року о 14-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання".
 2. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Процедури встановлення тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання".
 3. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про встановлення регуляторної норми доходу для суб’єктів, що проваджують (мають намір проваджувати) діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами".
 4. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій, що здійснюють господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами".
 5. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на принципах стимулюючого регулювання".
 6. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про встановлення регуляторної норми доходу для регуляторної бази активів, введених після переходу до стимулюючого регулювання, для суб’єктів, що здійснюють господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення".
 7. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Процедури встановлення тарифу для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання".
 8. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами".
 9. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про застосування стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами".
 10. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу та тарифу на передачу електричної енергії від здійснення діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання".
 11. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії для цілей стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами".
 12. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку розподілу активів, витрат та доходів між видами діяльності ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами".
 13. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з централізованого диспетчерського управління об’єднаною енергетичною системою України".
 14. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу та тарифу на послугу з централізованого диспетчерського управління об'єднаною енергетичною системою України".
 15. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009".
 16. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку формування тарифу на електричну енергію, що виробляється на гідроелектростанціях".
 17. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях".
 18. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках".
 19. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України".
 20. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "КОМПАНІЯ "ЮКОС"
  • ТОВ "КУБ-ГАЗ"
  • ТОВ "СКАТ-ТРЕЙД"
  • ТОВ "МЕТАНГАЗ"
  • ПАТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
  • ТОВ "ЕКСИМГАЗ"
  • ТОВ "ГАЗІНВЕСТ-ТРЕЙДІНГ"
 21. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, виданої ПАТ "АК "КИЇВВОДОКАНАЛ".
 22. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії регулювання електроенергетики України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг".
 23. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Правил організації звітності, що подається суб’єктами господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".
 24. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у червні 2017 року".
 25. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення ОКВП "Дніпро-Кіровоград".
 26. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868" щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) ОКВП "Дніпро-Кіровоград".
 27. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на червень 2017 року.
 28. Про схвалення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб населення та встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ПАТ "Київенерго".
 29. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення та послугу з централізованого постачання гарячої води управителів багатоквартирних будинків, а також встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення) ліцензіату НКРЕКП ПАТ "Київенерго".
 30. Про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіату НКРЕКП ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго".
 31. Про надання залучених ДП "Енергоринок" кредитних коштів виробникам електричної енергії у травні 2017 року (підпункт 6.1 протоколу Ради ОРЕ від 22 травня 2017 року № 11).
 32. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у травні 2017 року за рахунок коштів, які ДП "Енергоринок" залучає у АТ "Ощадбанк" (підпункт 6.2 протоколу Ради ОРЕ від 22 травня 2017 року № 11).
 33. Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 30 грудня 2015 року № 3247, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 26 липня 2013 року № 1036 та Національної комісії регулювання електроенергетики України від 03 вересня 2008 року № 1052 у зв’язку зі зміною форми власності з ПАТ на ПрАТ деяких ТЕЦ.
 34. Про внесення змін до кошторису ДП "Енергоринок" на 2017 рік.
 35. Про затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на червень 2017 року.
 36. Про встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштами.
 37. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження форми звітності № 13-НКРЕКП (річна) "Звіт щодо показників безперервності передачі електричної енергії магістральними мережами" та інструкції щодо її заповнення".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux