Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

29.01.2015

Порядок денний на 30 січня 2015 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 січня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Продовження розгляду питання про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.
 2. Продовження розгляду питання про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію.
 3. Продовження розгляду питання про затвердження Зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.
 4. Продовження розгляду питання про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій ліцензіатам з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії.
 5. Продовження розгляду питання про встановлення тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, інших споживачів (крім населення) та релігійних організацій ліцензіатам з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії.
 6. Продовження розгляду питання щодо інвестиційної складової по деяких проектах реконструкції енергоблоків ГК ТЕС, які реалізуються в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України від 08.09.2004 № 648-р "Про заходи щодо реконструкції та модернізації теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей у період до 2020 року".
 7. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та з постачання теплової енергії, виданих ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЕКОТЕХ".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux