Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.11.2018

Порядок денний на 30 листопада 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 30 листопада 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «ГАЗ ІНПРОМ»;

ТОВ «ЕКО ЕНЕРДЖ ТРЕЙД»;

ТОВ «ОІЛ ХОЛД ЛТД»;

ТОВ «СПЕЦ ГАЗ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ТЕХ ГАЗ ПОСТАЧ».

 

2. Про уточнення строку набрання чинності ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виробництва теплової енергії та постачання теплової енергії ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ».

 

3. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ».

 

4. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

5. Про анулювання ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, виданої ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ».

 

6. Про анулювання ліцензії з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, виданої ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

7. Про провадження ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ» діяльності з розподілу та постачання електричної енергії на території Луганської області на період до завершення антитерористичної операції.

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу ПАТ «ХАРКІВГАЗ». 

 

10. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1511» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ДП «НЕК «Укренерго» на 2018 рік.

 

11. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках:

ДП «ВО ПМЗ ім. О. М. Макарова»;

ТОВ «Енергія і газ Україна»;

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»;

ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»;

ПрАТ «Дніпровський металургійний завод»;

ПАТ «ЗМК «Запоріжсталь»;

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»;

ПАТ «Нафтопереробний комплекс-Галичина»;

КП «Південно-Західні тепломережі»;

СП ТОВ «Світловодськпобут»;

КПТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго»;

ПрАТ «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія».

 

12. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії АТ «ДНІПРОАЗОТ».

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПРАТ «ЮЖКОКС».

 

14. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу КТ «ПП В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЗОВ СОЛАР» (СЕС «Азов Солар»), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), ТОВ «Р-ЕНЕРДЖІ» (СЕС Кіровоградська обл., Кіровоградський р-н, на території Клинцівської сільської ради), ТОВ «АЙ БІ СІ» (СЕС Харківська обл., Дергачівський р-н, смт Пересічне, Сумський шлях, 1к), КТ «ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО В.А.Т «КОМПАНІЯ «ДНІПРО» І КОМПАНІЯ» (1 черга СЕС Херсонська обл., м. Херсон, вул. Робоча, 66), ТЗОВ «МЕБЕЛЬ-СЕРВІС» (електростанція на біомасі Львівська обл., Радехівський р-н, с. Полове, вул. Дубрівка, 14), ТОВ «ЕПГ «ЮГЕНЕРГОПРОМТРАНС» (1 черга електростанції на біомасі Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Героїв Дніпра, 38-А/1)).

 

15. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на грудень 2018 року.

 

16. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

17. Про внесення зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.

 

18. Про внесення зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

19. Про затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на грудень 2018 року.

 

20. Про впровадження  добового балансування на ринку природного газу.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux