Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

28.10.2021

Порядок денний на 03 листопада 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 3 листопада 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "ЕЕС"
  • ТОВ "КАПІТАЛ-АЛЬЯНС"
  • ТОВ "ЮНІТЕЛ СЕЛЛІНГ"
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "ЗЕ.ТЕК".
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ПП "КОМБІНАТ УКРАЇНКА"
  • ФОП БОГЛЯ СТЕПАН СТЕПАНОВИЧ
  • ФОП ГАВРИЛЮК ОЛЕНА ВІТАЛІЇВНА
  • ФОП МОЛОЧКОВА ЛЮДМИЛА ДМИТРІВНА
  • ФОП ЯНЦАЛОВСЬКИЙ ВЯЧЕСЛАВ ВІТАЛІЙОВИЧ
 4. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО".
 5. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ККП "МАРІУПОЛЬТЕПЛОМЕРЕЖА"
  • ПОКВПТГ "ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО"
 6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПРАТ "УКРГРАФІТ".
 7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ "ДОБРОБУДЕНЕРГО".
 8. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках, виданої ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 10. Про внесення змін до Порядку формування та оприлюднення реєстру суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, діяльність яких регулює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до плану розвитку системи розподілу ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на 2021 – 2025 роки.
 12. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:
  • АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"
  • ПАТ "ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО"
 13. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП щодо схвалення плану розвитку системи розподілу ПРАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" на 2022 – 2026 роки.
 14. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 лютого 2021 № 195" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ".
 15. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік".
 16. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі щодо системних випробувань в ізольованому режимі роботи ОЕС України".
 17. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 20 жовтня 2021 року № 1822".
 18. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно зміни тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ (ТОВ "ШП "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ", ДП "СЄВЄРОДОНЕЦЬКА ТЕЦ", ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ", ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО", КП ВМР "ВІННИЦЯМІСЬКТЕПЛОЕНЕРГО", ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5").
 19. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2752" (зміна тарифів на виробництво теплової енергії КП "ТЕПЛОЕНЕРГЕТИК" КМР" (ВП "ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ").
 20. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • "Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки газорозподільного підприємства АТ "ВОЛИНЬГАЗ"
  • "Про затвердження Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства ТОВ "ГАЗПОСТАЧСЕРВІС"
  • "Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ "ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ"
  • "Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки газорозподільного підприємства ПАТ "ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ"
  • "Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки газорозподільного підприємства АТ "ЖИТОМИРГАЗ"
  • "Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки газорозподільного підприємства АТ "ЛЬВІВГАЗ"
  • "Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 ̶ 2030 роки газорозподільного підприємства АТ "ХАРКІВГАЗ"
 21. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ІНПАРТ-ВЕСТ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СЕС ПРИМОРСЬКЕ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ФОП БОГЛІ СТЕПАНУ СТЕПАНОВИЧУ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ФОП ГАВРИЛЮК ОЛЕНІ ВІТАЛІЇВНІ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ФОП МОЛОЧКОВІЙ ЛЮДМИЛІ ДМИТРІВНІ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ФОП ЯНЦАЛОВСЬКОМУ ВЯЧЕСЛАВУ ВІТАЛІЙОВИЧУ"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ" (ТЕС на біомасі Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт Нова Водолага, вул. Харківська, 146/1)"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661" (у частині встановлення "зеленого" тарифу та надбавки до "зеленого" тарифу ТОВ "ІНПАРТ-ВЕСТ" (СЕС "Запсонь-2"), ТОВ "СЕС ПРИМОРСЬКЕ" (СЕС "Балта 3"), ФОП БОГЛІ СТЕПАНУ СТЕПАНОВИЧУ (СЕС "Богля"), ФОП ГАВРИЛЮК ОЛЕНІ ВІТАЛІЇВНІ (СЕС "Гаврилюк"), ТОВ "КОРОБІВКА СОЛАР" (СЕС Чернігівська обл., Ніжинський р-н, Комарівська територіальна громада, с. Красносільське, урочище 7 "Московський шлях"), ФОП МОЛОЧКОВІЙ ЛЮДМИЛІ ДМИТРІВНІ (СЕС "Молочкова"), ТЗОВ "СИНТЕЗ СОЛАР" (СЕС "Баранівка"), ФОП ЯНЦАЛОВСЬКОМУ ВЯЧЕСЛАВУ ВІТАЛІЙОВИЧУ (СЕС "Янцаловський"), ТОВ "ЕЙДЖИЕЛ ЕНЕРДЖИ" (ТЕС на біомасі Харківська обл., Нововодолазький р-н, смт Нова Водолага, вул. Харківська, 146/1))
 22. Про недотримання АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.
 23. Про порушення АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ" Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.
 24. Про недотримання ТОВ "ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.
 25. Про недотримання ТОВ "МГВ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.
 26. Про недотримання ТОВ "ФРАНКО-СОЛАР" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.
 27. Про недотримання ТОВ "КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 28. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ "ЕНЕРГІЯ-1" постановою НКРЕКП від 22 вересня 2021 року № 1606.
 29. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 («Про накладення штрафу на АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання").
 30. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС".
 31. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ЕНЕРГОТРАНССЕРВІС".
 32. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:
  • АТ "СУМИГАЗ"
  • АТ "ДНІПРОГАЗ"
 33. Про порушення ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.
 34. Про порушення КП "ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ" вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
 35. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики (за зверненнями споживачів):
  • АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ"
  • АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "СУМИОБЛЕНЕРГО"
  • ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
 36. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки зі здійснення функцій гарантованого покупця ДП "ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ".
 37. Про збільшення строків проведення планових перевірок з виробництва електричної енергії та з постачання електричної енергії споживачу КПТМ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 38. Про збільшення строку проведення планової перевірки з виробництва теплової енергії КПТМ "ЧЕРКАСИТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО".
 39. Про збільшення строку проведення планової перевірки МКП "МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ" з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
 40. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про зобов'язання ТОВ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ" припинити порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії".
 41. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про зобов'язання ДП "РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ" припинити порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії та нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії".
 42. Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.
 43. Про внесення зміни до деяких постанов НКРЕКП щодо затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої ДП "ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ" у липні та жовтні 2019 року.
 44. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux