Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

26.10.2015

Порядок денний на 29 жовтня 2015 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 жовтня 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube. До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та постачання теплової енергії, виданих ТОВ "БРОК-ЕНЕРГІЯ".
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії та постачання теплової енергії ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ".
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:
  • ТОВ "ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ ВОЛИНЬ"
  • ТОВ "Компанія АДЕП"
  • ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "БІОТЕХНОЛОДЖІ"
 4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПТМ "КОВЕЛЬТЕПЛО".
 5. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та постачання теплової енергії ТДВ "ШАХТА "БІЛОЗЕРСЬКА".
 6. Про внесення змін до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік.
 7. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про затвердження Методології визначення плати за приєднання до газотранспортної або газорозподільної системи".
 8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КПТМ "Тернопільміськтеплокомуненерго" Тернопільської міської ради.
 9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії Кузнецовським міським комунальним підприємством.
 10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Кузнецовським міським комунальним підприємством.
 11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення Мукачівським міським комунальним підприємством "Мукачівводоканал".
 12. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТзОВ "Енергія-Новий Розділ".
 13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ по газопостачанню та газифікації "Маріупольгаз".
 14. Про схвалення Інвестиційної програми на 2015 рік КП "Костопількомуненергія".
 15. Про схвалення Інвестиційної програми на 2016 рік КП "Харківські теплові мережі".
 16. Про виконання Інвестиційної програми на 2014 рік КП "Харківські теплові мережі".
 17. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2015 року № 149 "Про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії ТОВ "Брок-Енергія".
 18. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять на поточні рахунки із спеціальним режимом використання теплопостачальних і теплогенеруючих організацій як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію, на листопад 2015 року.
 19. Про скасування встановлених тарифів на теплову енергію Філії "Переяслав-Хмельницьктепломережа" Комунального підприємства Київської обласної ради "Київська регіональна комунальна компанія".
 20. Про скасування тарифів на теплову енергію та послугу з гарячого водопостачання для категорії споживачів "релігійні організації".
 21. Про перегляд тарифів на теплову енергію та послугу з гарячого водопостачання для категорії споживачів "бюджетні установи" та "інші споживачі (крім населення)".
 22. Про встановлення ОКП "Донецьктеплокомуненерго" та Володимир-Волинському підприємству теплових мереж "Володимир-Волинськтеплокомуненерго" тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води для потреб: управителів багатоквартирних будинків за відсутності рушникосушильників, бюджетних установ, інших споживачів (крім населення).
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux