Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.12.2016

Порядок денний на 29 грудня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 грудня 2016 року об 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ТАЛАНТ-СОЛАР».

 

2. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

- ТОВ «БУЧАЦКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ЛАНІВЕЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ЗБАРАЖСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «ХОРОСКІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «БОРШІВСЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД»;

- ТОВ «КОЗІВЗЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водовідведення ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ОДЕСЬКИЙ ПРИПОРТОВИЙ ЗАВОД».

 

4. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, виробництва електричної енергії та з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, виданих ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО».

 

5. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії, виданих  ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДОНБАСЕНЕРГО».

 

6. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами, виданих ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ  «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ».

 

7. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів».

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 січня 2010 року № 10» (Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за нерегульованим тарифом).

 

9. Про порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «КИЇВЕНЕРГО»:

- Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

- Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

- Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами постачання теплової енергії.

 

10. Про результати позапланової перевірки Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ «УКРІНТЕРЕНЕРГО».

 

11. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІНД ПАУЕР».

 

12. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2852 «Про накладення штрафу на КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії».

 

13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «ЧЕРКАСИГАЗ».

 

14. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «ЛЬВІВГАЗ».

 

15. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом Товариством з обмеженою відповідальністю «ПОЛТАВАГАЗ ЗБУТ».

 

16. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку контролю за дотриманням ліцензіатами, що провадять діяльність у сферах енергетики та комунальних послуг, законодавства у відповідних сферах та ліцензійних умов».

 

17. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію для потреб бюджетних установ ліцензіатам НКРЕКП.

 

18. Про встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ ліцензіатам НКРЕКП.

 

19. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на січень 2017 року.

 

20. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СОЛАР ДЖЕНЕРЕЙШН».

 

21. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «САН ЕНЕРГО».

 

22. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб’єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва.

 

23. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену з енергії сонячного випромінювання наземними об’єктами електроенергетики, величина встановленої потужності яких перевищує 10 МВт.

 

24. Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств.

 

25. Про перегляд тарифів на виробництво теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок на 2017 рік.

 

26. Про схвалення інвестиційних програм деяких ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на 2017 рік.

 

27. Про схвалення Інвестиційної програми та встановлення тарифу на виробництво теплової енергії для ПАТ «Київенерго» (філіал «Завод Енергія») на 2017 рік.

 

28. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифу на електричну енергію, що виробляється на гідроелектростанціях».

 

29. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на атомних електростанціях».

 

30. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

 

31. Про розгляд інвестиційних програм ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік».

 

32. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради, ПАТ «Укртранснафта».

 

33. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води,  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  КП «Лубни-водоканал» Лубенської міської ради, ПАТ «Укртранснафта».

 

34. Про внесення змін до інвестиційних програм на 2016 рік ліцензіатам у сфері централізованого водопостачання та водовідведення:

- ТОВ «Білоцерківвода»;

- КП «Чернігівводоканал».

 

35. Про узгодження підписання субкредитних договорів КП «Вінницяоблводоканал».

 

36. Про встановлення алгоритму розподілу коштів з поточного рахунку із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії в частині перерахування коштів на поточний рахунок ДП «Енергоринок» для відшкодування витрат ДП «Енергоринок» у межах кошторису.

 

37. Про затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки постачальників електричної енергії за регульованим тарифом та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на січень 2017 року.

 

38. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 11 листопад 2016 року № 1987 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Польща».

 

39. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 28 грудня 2011 року № 225 «Про ціну електричної енергії, яка переміщується між енергосистемами України та Російської Федерації в рамках надання аварійної допомоги».

 

40. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 29 січня 2013 року № 66 «Про встановлення для ДП «Енергоринок» ціни на електричну енергію, яка переміщується між енергосистемами України та Республіки Білорусь на 2016 рік».

 

41. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку проведення електронних аукціонів з розподілення пропускної спроможності міждержавних електричних мереж».

 

42. Про здійснення перерахування коштів виробникам електричної енергії (крім виробників електричної енергії, що провадять діяльність на неконтрольованій території, визначених центральним органом виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 травня 2015 року № 263) та НЕК «Укренерго» з метою збільшення рівня оплати товарної продукції грудня 2016 року.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux