Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.12.2021

Порядок денний на 29 грудня 2021 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 29 грудня 2021 року об 11-00 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube.

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

1) ТОВ «ГАЗ ІНВАЙТ УКРАЇНА»;

2) ТОВ «МАДДОКС УКРАЇНА».

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «А-КОНТРОЛЬ»;

2) ТОВ «АЛЬЯНС ДНІПРОТОРГ»;

3) ТОВ «ДНІПРОЕНЕРГО 2021»;

4) ТОВ «ЕП»;

5) ТОВ «ІННОВАЦІЙНІ ЕНЕРГО РІШЕННЯ»;

6) КП «МАД-1» НМР;

7) ТЗОВ «ТЕПЛОЦЕНТР-НОВИЙ»;

8) ТОВ «УКРАЇНСЬКІ ЕЛЕКТРИЧНІ ЛІНІЇ».

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії:

1) ТОВ «АЯКС ДНІПРО»;

2) ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІ СОЛЮШН».

4. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 червня 2020 року № 1256.

5. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 червня 2020 року № 1255.

6. Про зміну встановленої потужності теплогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва теплової енергії ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО».

7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:

1) ТОВ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО»;

2) ТЗОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС».

8. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання з уточненням назви та місцезнаходження об’єкта електроенергетики згідно з ліцензією на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «НП-ЕНЕРДЖІ».

9. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданої «Фізичній особі-підприємцю Боглі Степану Степановичу».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2022 рік».

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі щодо системних випробувань в ізольованому режимі роботи ОЕС України».

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1661» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТЗОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ-ПЛЮС» (СЕС «СЕС Терновиця 5»), ТОВ «ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ» (Брацлавська ГЕС, Глибочанська ГЕС, Дмитренківська ГЕС, Скалопільська ГЕС, Чернятська ГЕС) та у частині анулювання «зеленого» тарифу для деяких об’єктів електроенергетики ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТ»).

13. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 січня 2022 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками споживачів, у тому числі енергетичних кооперативів, встановлена потужність яких не перевищує 150 кВт» (з 01 січня 2022 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, вироблену генеруючими установками приватних домогосподарств» (з 01 січня 2022 року).

14. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 10 грудня 2021 року № 717).

15. Про недотримання ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії (розгляд акта позапланової виїзної перевірки від 10 грудня 2021 року № 718).

16. Про недотримання АТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

17. Про недотримання АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

18. Про недотримання ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

19. Про недотримання ТОВ «ВІМК» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

20. Про недотримання ТОВ «ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

21. Про недотримання ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

22. Про недотримання ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

23. Про порушення ТОВ «ШП «ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

24. Про порушення ТОВ «ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

25. Про недотримання ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

26. Про порушення ТОВ «ГАЗЕНЕРГОПОСТАЧ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

27. Про порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу:

1) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

2) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

3) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

4) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

5) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

6) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

7) АТ «ОДЕСАГАЗ»;

8) АТ «ОДЕСАГАЗ».

28. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ТОВ «ЙЕ Енергія» відповідно до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2428.

29. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28 січня 2020 року № 243 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

30. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 14 липня 2021 року № 1146 «Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

31. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 13 березня 2020 року № 618 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

32. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09.09.2021 № 1512 «Про накладення штрафу на ТОВ «ГАЗПОСТАЧСЕРВІС» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

33. Про проведення позапланових виїзних перевірок у нафтогазовому комплексі:

1) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

2) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

34. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ХМЕЛЬНИЦЬКЕНЕРГОЗБУТ».

35. Про збільшення строків проведення позапланових виїзних перевірок:

1) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

2) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

3) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ»;

4) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

36. Про внесення змін до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

37. Про затвердження кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2022 рік.

38. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 27 червня 2019 року № 1307.

39. Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП у частині коригування розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг.

40. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

41. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29 вересня 2021 року № 1663.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux