Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.09.2018

Порядок денний на 28 вересня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 вересня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ДОЧІРНЬОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЦЕНТРГАЗ» ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «КІРОВОГРАДГАЗ».

 

2. Про залишення без розгляду заяви про отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з захоронення побутових відходів ПП «ЕКО-СТАРТ». 

 

3. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ».

 

4. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС».

 

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 18 січня 2018 року № 50 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 січня 2018 року № 58 «Про накладення штрафу на ПРАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

7. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1434 «Про накладення штрафу на ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

8. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2017 року № 1435 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ» за порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та невиконання рішення НКРЕКП».

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 червня 2017 року № 735 «Про накладення штрафу на ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії, Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та ухилення від виконання рішення НКРЕКП».

 

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 13 лютого 2018 року № 170 «Про накладення штрафу на ДМП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з транспортування теплової енергії та необхідність усунення порушення».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання порушень Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії КПТМ «КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА» усунутими».

 

12. Про прийняття постанови  НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо здійснення планових заходів державного контролю».

 

13. Про деякі питання діяльності АТ «УКРТРАНСГАЗ» щодо впровадження добового балансування на ринку природного газу.

 

14. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІМЕКСІМ»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «НИВА СОЛАР» (СЕС «Олешки-1»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ПРАЙМВУД» (СЕС «Костогризово»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 1»);

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 2»);

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу ТОВ «КУЗЬМИН ЕНЕРДЖІ» (СЕС Хмельницька обл., Городоцький р-н, с/рада Кузьминська, комплекс будівель та споруд № 1, буд. 1), ТОВ «ЦИФРО ІНФО ТЕХ» (СЕС Сумська обл., м. Ромни, вул. Макаренка,12), ТОВ «ЕНЕРДЖИ ПРО» (СЕС «Миролюбівка»), ТОВ «НИВА ІНВЕСТ» (СЕС «Олешки-2»), ТОВ «НИВА СОЛАР» (СЕС «Олешки-1»), ТОВ «ПРАЙМВУД» (СЕС «Костогризово»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 1»), ТОВ «РЕНДЖИ ТРОСТЯНЕЦЬ» (СЕС «Комишани 2»), ТОВ «ЕКОЕНЕРГОСЕРВІС ДНІПРО» (1 – 2 черги СЕС-3 Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, на території Солонянської селищної ради), ТОВ «ФОРА С» («Добрівлянська СЕС-2»), ТОВ «БІОЕНЕРГОПРОДУКТ» (1 черга вітро- та геліоелектростанції Тернопільська обл., Бережанський р-н, с. Куряни, вул. Бережанка, 57), ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ВІМЕКСІМ» (1 черга комплексу з переробки органічних відходів і силосу в біогаз, для виробництва електричної та теплової енергії Одеська обл., Окнянський р-н, смт Окни, Красноокнянська с/р, за межами населеного пункту));

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання» (з 01 жовтня 2018 року);

«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств» (з 01 жовтня 2018 року).

 

15. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОКАСКАД»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГІДРОКАСКАД» (СЕС Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Магістральна, 67), ТОВ «СЕС ВИНОГРАДОВО» (3 черга СЕС Херсонська обл., Олешківський р-н, с. Виноградове, інше за межами населених пунктів в адміністративних межах Виноградівської сільської ради).

 

16. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на розподіл електричної енергії та тарифів на постачання електричної енергії у частині підвищення фонду оплати праці:

ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯРІВСЬК»;

ТЗОВ «ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ».

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії на 2018 рік ТЗОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯРІВСЬК».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у ІV кварталі 2018 року».

 

19. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у вересні 2018 року.

 

20. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2018 рік.

 

21. Про затвердження нормативів відрахувань коштів на поточні рахунки енергопостачальників, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та на поточний рахунок із спеціальним режимом використання оптового постачальника електричної енергії на жовтень 2018 року.

 

22. Про схвалення проекту постанови «Про встановлення тарифу на послугу з захоронення побутових відходів КАТП 1728».

 

23. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Типового договору транспортування природного газу».

 

24. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

 

25. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіату НКРЕКП КПТМ «Черкаситеплокомуненерго».

 

26. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на жовтень 2018 року.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux