Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.05.2024

Порядок денний на 28 травня 2024 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 травня 2024 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «КЛО-2017».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВІТРЯНИЙ ПАРК ОСТРОВСЬКИЙ».

3. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 27 грудня 2023 року № 2504 (продовження зупинення частково дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії).

4. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу, виданої ТОВ «ЦЕРСАНІТ МІНЕРАЛЗ».

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 січня 2024 року № 23» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» на 2024 рік.

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Методики (порядку) формування плати за приєднання до системи передачі та системи розподілу» (щодо удосконалення підходу до розрахунку ставок плати за стандартне приєднання, початку запровадження системи моніторингу приєднань).

7. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Плану розвитку КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 – 2027 роки.

8. Про прийняття постанови НКРЕКП щодо схвалення змін до Інвестиційної програми КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» на 2023 рік.

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) на 2024 – 2028 роки».

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми (інвестиційного проекту) ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) на 2024 рік».

11. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення (крім населення):

1) КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»;

2) КП ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД»;

3) ПрАТ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ»;

4) КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ»;

5) КВП «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ»;

6) КП «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА»;

7) КП «ВОДОКАНАЛ» (М ЗАПОРІЖЖЯ);

8) КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ»;

9) ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»;

10) ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ»;

11) ТОВ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ»);

12) КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

13) КП ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ»;

14) КП «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

15) МКП «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ»;

16) КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ);

17) ПрАТ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ);

18) КП «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ»;

19) ПрАТ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

20) КП «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

21) КП «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

22) РОВКП ВКГ «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ»;

23) КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

24) ДМП ВКГ «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС»;

25) ОКВП «ДНІПРО-КІРОВОГРАД»;

26) КП «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

27) КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ»;

28) КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

29) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

30) АТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»;

31) КП БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ»;

32) КП «ХАРКІВВОДОКАНАЛ»;

33) ПрАТ «РІВНЕАЗОТ»;

34) КП «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

35) КП «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ»;

36) КП «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ.

12. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі» (щодо уточнення положень КСП, пов’язаних з впровадженням ІТС механізму).

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332» (щодо зміни розрахункового періоду для визначення цін на універсальні послуги на липень 2024 року).

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» та ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО».

15. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акту, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

16. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 15 лютого 2019 року № 209».

17. Про порушення ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

18. Про порушення ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

19. Про порушення ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу та недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

20. Про порушення ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

21. Про недотримання АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку природного газу, та порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

22. Про невиконання ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» рішення НКРЕКП (розпорядження НКРЕКП від 14 листопада 2023 року № 311-р, щодо діяльності з постачання природного газу).

23. Про порушення ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БІЛОЦЕРКІВВОДА» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

24. Про порушення ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

25. Про порушення ПРАТ «БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕЦ» законодавства у сфері теплопостачання та Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

26. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 12 вересня 2023 року № 246-р («Про усунення порушень АТ «ПОЛТАВАГАЗ») (щодо продовження АТ «ПОЛТАВАГАЗ» термінів виконання розпорядження у частині забезпечення укладання актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін з суміжними суб`єктами ринку природного газу, у тому числі із споживачами та довиконання заходів з встановлення населенню індивідуальних лічильників газу).

27. Про внесення змін до розпорядження НКРЕКП від 14 червня 2023 року № 154-р («Про усунення порушень АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ») (щодо продовження АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» строку надання послуги з приєднання ТОВ «ОВЕР КОНСТАНТА»).

28. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 22 листопада 2023 року № 316-р («Про усунення порушень ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС») (щодо продовження ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС» строку виконання умов договору про відшкодування частки вартості врегулювання небалансу електричної енергії, укладеного з ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ», шляхом забезпечення розрахунків станом на 31 грудня 2022 року у повному обсязі).

29. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 10 квітня 2024 року № 108-р («Про усунення порушень ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК») (щодо продовження ТОВ «КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСНА ЕК» строку розрахунків у повному обсязі за придбану електричну енергію, яка вироблена приватними домогосподарствами у 2023 році).

30. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 04 березня 2024 року № 60-р («Про усунення порушень ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ») (щодо продовження ТОВ «ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ» строку виконання умов договору про надання послуг з передачі електричної енергії, укладеного з НЕК «УКРЕНЕРГО», шляхом забезпечення розрахунків у повному обсязі станом на 31 грудня 2023 року та забезпечення розрахунків у повному обсязі за придбану електричну енергію, яка вироблена приватними домогосподарствами у 2023 році).

31. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» з розподілу електричної енергії.

32. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» з розподілу електричної енергії.

33. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

34. Про збільшення строку проведення планової перевірки КП «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

35. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ЗАКАРПАТГАЗ» з розподілу природного газу.

36. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» з розподілу природного газу.

37. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» з розподілу природного газу.

38. Про збільшення строку проведення планової перевірки АТ «УКРТРАНСНАФТА» з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом.

39. Про внесення змін до кошторису ДП «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2024 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 27 грудня 2023 року № 2615. 

40. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у квітні 2024 року.

41. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

42. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux