Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.08.2018

Порядок денний на 28 серпня 2018 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 серпня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «АКСПО УКРАЇНА»;

ТОВ «БЦ ОКСІМ»;

ТОВ «ВЕК «ПАЛІВЕНЕРГО»;

ТОВ «ПК  «ГАЗВИДОБУВАННЯ»;

ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

ТОВ «БЦ ОКСІМ»;

ТОВ «ПІВДЕННА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «СПІВДРУЖНІСТЬ ЕНЕРГО»;

ТОВ «ТЕК»;

ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ».

 

3. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «САН ВЕСТ ЕНЕРДЖІ».

 

4. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «СВОБОДНА ЕНЕРГІЯ».

 

5. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ВОЛАР САНЛАЙТ».

 

6. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «УКРТОРГАЛЬЯНС».

 

7. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «СОНЯЧНІ СТАНДАРТНІ РІШЕННЯ».

 

8. Про зміну місцезнаходження об’єкта електроенергетики ліцензіата з виробництва електричної енергії ТЗОВ «ЗБОРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА».

 

9. Про проведення позапланової перевірки ПАТ «КИЇВЕНЕРГО».

 

10. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

11. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018 № 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ГРК» (1 черга СЕС Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, с. Соколове), ТОВ «ЕКО-АЛЬТЕП» (1 та 3 черги СЕС, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н, смт Солоне, вул. Бєльченко братів, 2-А), ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС+» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, Чумаківська сільська рада), ТОВ «БЛАГОДАР-СОЛАР» (СЕС Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, с. Новоолександрівка, вул. Центральна, 86, 92), ТОВ «КАРУ ЕНЕРГО» (1 черга СЕС Закарпатська обл., м. Берегово, вул. Запорізька, 50), ТОВ «ПАТРІОТ ЕНЕРГО» (СЕС Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Козлин, вул. Колгоспна, 24), ТОВ «СЕРВІСТРАНСАВТО» (СЕС Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, б. 38а)).


12. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕСТ СОЛАР»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 26.06.2018
№ 595» (у частині встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АЛЬФА-ЕНЕРГІЯ» (СЕС «Чернелиця»), ТОВ «ВЕСТ СОЛАР» (СЕС Кіровоградська обл., Петрівський р-н, смт Балахівка, вул. Олександрівська, 2)).

 

13. Про внесення змін до постанов НКРЕКП щодо перегляду тарифів на відпуск електричної енергії окремим виробникам електричної енергії на ТЕЦ (вилучення відсотків за користування кредитними коштами, наданими ДП «Енергоринок»):

ТОВ «ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ»;

ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»;

ТОВ «Краматорськтеплоенерго»;

ТОВ «Сумитеплоенерго»;

КП «Теплоенергетик»;

ТОВ ФІРМА «ТЕХНОВА»;

ПрАТ «Херсонська ТЕЦ»;

ПАТ «Черкаське хімволокно»;

ДП «Сєвєродонецька ТЕЦ».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни на електроенергію згідно встановленого законодавством порядку для компенсації втрат від постачання електричної енергії пільговим категоріям споживачів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, за період листопад – грудень 2014 року та січень – березень 2015 року».

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 червня 2018 року № 581».

 

16. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на вересень 2018 року.

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до  Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

18. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи».

 

19. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу системи передачі».

 

20. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 19 лютого 2018 року (підпункт 7.5 протоколу № 2) щодо затвердження Змін до додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

21. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 22 січня 2018 року (підпункт 8.6 протоколу № 38) щодо затвердження Змін до додатка 3 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

 

22. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 23 лютого 2017 року № 224».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux