Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

25.07.2016

Порядок денний на 28 липня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 липня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ І

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ПП «АЛЬТЕНЕР».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ДП «ВОЛИНЬТОРФ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-ХЕРСОН».

 

4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПП «АЛЬФА СТАРТ».

 

5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «ВК АЛЬТЕРНАТИВНЕ ТЕПЛО».

 

6. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «НВП АЛЬТЕРНАТИВНА ЕНЕРГІЯ».

 

7. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ПП «ТЕПЛО ЖИТОМИРА».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП «ПІДПРИЄМСТВО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ПІДПРИЄМСТВО КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ» ЕНЕРГОДАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ».

 

11. Про розгляд результатів виконання пункту 3 протокольного рішення № 3 засідання НКРЕКП, яке проводилось у формі відкритого слухання (витяг з протоколу від 07.07.2016 № 32).

 

12. Про коригування тарифів на виробництво електричної та теплової енергії для ТЕЦ та когенераційних установок.

 

13. Про перегляд тарифу на електричну енергію та коригування Інвестиційної програми ПАТ «Укргідроенерго».

 

14. Про перегляд тарифів на виробництво електричної та теплової енергії та коригування Інвестиційної програми ДП НАЕК «Енергоатом».

 

15. Про встановлення (коригування) тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та для потреб інших споживачів (крім населення) ліцензіатам Комісії.

 

16. Про встановлення (коригування) тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для бюджетних установ та для потреб інших споживачів (крім населення) ліцензіатам Комісії.

 

17. Про схвалення інвестиційних програм ліцензіатам, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

18. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої види від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на серпень 2016 року.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux