Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.12.2018

Порядок денний на 28 грудня 2018 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 грудня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "З-ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "ЕНЕРГОЛУЧ"
  • ТОВ "САНВІН 1"
  • ТОВ "САНРУФ-ІНВЕСТ"
  • ТОВ "ФГ ГРІН ТЕРРА"
  • ТОВ "ФЕС ТЕРЕБЛЯ"
  • ТОВ "ФЕС ФОТОН"
  • ТОВ "ФРІ ЕНЕРДЖІ"
 2. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:
  • ПП "АРТ-ЕНЕРГО"
  • ТОВ "ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ"
  • ТОВ "ВІНДКРАФТ УКРАЇНА"
  • ТОВ "ЕКО-ФОТУРЕ"
  • ТОВ "ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ"
  • ТОВ "ОЛЕШКІВСЬКА СЕС"
  • ТОВ "ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "УКРЕКОЕНЕРГОСИСТЕМИ"
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • МКП "ВУВКГ М. ХЕРСОНА"
  • ТОВ "ЕНЕРДЖИ ЛАЙН"
  • ТОВ "ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК"
  • ТОВ "КАСТУМ"
  • ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
 4. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ПІДСТЕПНЕ СОНЦЕ".
 5. Про відмову у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М".
 6. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПРАТ "ТЕПЛОГЕНЕРАЦІЯ".
 7. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5" на 2018 рік".
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ "ДВ НАФТОГАЗОВИДОБУВНА КОМПАНІЯ" на 2018 рік".
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до структури тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ТОВ "ШОСТКИНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ" на 2018 рік".
 10. Про прийняття постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг "Про визнання такими, що втратили чинність, постанов НКРЕКП від 24 січня 2018 року № 74 та від 24 січня 2018 року № 75" (щодо втрати чинності тарифів на розподіл та постачання електричної енергії для ТЗОВ НВП "ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК" та ТЗОВ "ЕНЕРГІЯ-НОВИЙ РОЗДІЛ").
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ПП "ГАРАНТ ЕНЕРГО М".
 12. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифів на послуги з розподілу електричної енергії ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ".
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ" на 2018 рік".
 14. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5" на 2018 рік".
 15. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми ДП "НАЕК "Енергоатом" (АЕС) на 2018 рік" (без зміни її загального розміру).
 16. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії АТ "ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" на 2018 рік".
 17. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії АТ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" на 2018 рік".
 18. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії АТ "ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО" на 2018 рік".
 19. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ "ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО" на 2018 рік".
 20. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО" на 2018 рік".
 21. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Інвестиційної програми з розподілу та постачання електричної енергії ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" на 2018 рік".
 22. Про прийняття постанов НКРЕКП "Про внесення змін до інвестиційних програм на 2018 рік:
  • «Про схвалення змін до Інвестиційної програми РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ВИРОБНИЧОГО КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА "РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ" на 2018 рік і внесення змін до постанови НКРЕКП від 22 лютого 2018 року № 224"
  • «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КП "ХАРКІВВОДОКАНАЛ" на 2018 рік"
 23. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КП "ОБЛВОДОКАНАЛ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ на 2018 рік".
 24. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122" (у частині встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ЕНЕРГІЯ ГАЛИЧА" (СЕС "Енергія Галича"))
 25. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію та надбавки до "зелених" тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання" (з 01 січня 2019 року)
  • «Про встановлення "зелених" тарифів на електричну енергію для приватних домогосподарств" (з 01 січня 2019 року)
 26. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ПП "ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "САНВІН 4"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ"
  • «Про встановлення "зеленого" тарифу ТОВ "ГІДРО ПЛЮС"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ПП "ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО" (СЕС "Кам’янець-Подільська")"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ" (СЕС "Суворова-2")"
  • «Про встановлення надбавки до "зеленого" тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ "ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА" (1 черга СЕС "Брилівка")"
  • «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 28.09.2018 № 1122" (у частині встановлення "зеленого" тарифу та надбавки до "зеленого" тарифу ПП "ПОДІЛЬСЬКЕНЕРГО" (СЕС "Кам’янець-Подільська"), ТОВ "РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ" (СЕС "Суворова-2"), ТОВ "САНВІН 4" (СЕС "Петрашівка"), ТОВ "ТОКМАК СОЛАР ЕНЕРДЖІ" (1 пусковий комплекс СЕС Запорізька обл., м. Токмак, вул. Гоголя, 201 Л), ТОВ "СОНЯЧНІ ДУНАЇВЦІ" (СЕС "Маків-1"), ТОВ "ЮКРЕЙНІА СОЛАР ГРУП-БРИЛІВКА" (1 черга СЕС "Брилівка"), ТОВ "СОЛАР ЕКО ПАРК" (СЕС-2 Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, територія Новоолександрівської сільської ради, поблизу с. Волоське), ПП "АРТ-ЕНЕРГО" (2 черга СЕС за адресою: Львівська обл., Жовківський р-н, с. Малехів, вул. Т. Дороша, 20а), ТОВ "ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ" (6 – 8 черги Новотроїцької ВЕС), ТОВ "ВІНДКРАФТ УКРАЇНА" (1 черга Овер’янівської ВЕС), ТОВ "ГІДРО ПЛЮС" (ГЕС на р. Брустурянка, Закарпатська обл., Тячівський р-н, на території Лопухівської сільської ради), ТОВ "ЄДИНИЙ ЕНЕРГОСТАНДАРТ" (Ворожбянська ГЕС, Михайлівська ГЕС, Седнівська ГЕС))
 27. Про порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії АТ "ОДЕСАОБЛЕНЕРГО".
 28. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії ПРАТ "ДНІПРОВСЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД".
 29. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти, нафтопродуктів магістральним трубопроводом ТОВ "ПРИКАРПАТЗАХІДТРАНС".
 30. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) операторам систем розподілу у І кварталі 2019 року".
 31. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про врахування суми компенсації втрат (дотаційних сертифікатів) постачальників універсальних послуг у січні 2019 року".
 32. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про звільнення ПрАТ "Новороздільське гірничо-хімічне підприємство "Сірка" від виконання вимог статті 39 Закону України "Про ринок природного газу".
 33. Про прийняття постанов НКРЕКП:
  • «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2019 рік"
  • «Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2019 рік"
 34. Про врегулювання деяких аспектів, пов’язаних з відкриттям роздрібного ринку електричної енергії та функціонування оптового ринку електричної енергії в перехідний період.
 35. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на січень 2019 року.
 36. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Методики розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях".
 37. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Типового договору про надання послуги з підвищення ефективності комбінованого виробництва електричної та теплової енергії".
 38. Про внесення змін до кошторису ДП "Енергоринок" на 2018 рік.
 39. Про затвердження Змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам.
 40. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 грудня 2018 року (підпункт 6.2 протоколу № 22) щодо затвердження додаткового платежу для ПрАТ "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО".
 41. Про внесення зміни до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ "Ощадбанк" оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальникам, що здійснюють господарську діяльність з постачання електричної енергії на закріпленій території, та їх відокремленим підрозділам для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.
 42. Про внесення змін до постанов НКРЕКП від 31 січня 2018 року № 123 та від 14 червня 2018 року № 397.
 43. Про алгоритм розподілу коштів на січень 2019 року.
 44. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Методики розрахунку плати за послуги комерційного обліку електричної енергії, що надаються оператором системи розподілу на території здійснення його ліцензованої діяльності".
 45. Про затвердження Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на оптовому ринку електричної енергії постачальниками та операторами системи розподілу на перехідний період до дати початку дії нового ринку електричної енергії.
 46. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 13.12.2018 (підпункти 2.18, 2.21, 2.24 протоколу № 21) щодо внесення змін до Тимчасового порядку підготовки та передачі даних АСКОЕ суб’єктами ОРЕ для використання в розрахунках обсягів купівлі-продажу електричної енергії, Порядку перевірки даних, отриманих від автоматизованих систем комерційного обліку електроенергії суб’єктів ОРЕ та Порядку реєстрації автоматизованих систем комерційного обліку електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України.
 47. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Регламенту Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux