Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.06.2022

Порядок денний на 28 червня 2022 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 28 червня 2022 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.

Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «СК ЕНЕРДЖІ ГРУП.

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЛП «ІКОСАЕДР».

3. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ПП «ПЕК».

4. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП».

5. Про врегулювання невідкладних питань діяльності суб’єктів господарювання на ринках електричної енергії та природного газу в умовах воєнного стану.

6. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 350.

7. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу».

8. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанови НКРЕ від 11 липня 2013 року № 899 «Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб’єктів природних монополій у сфері електроенергетики», постанов НКРЕКП від 05 жовтня 2018 року № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» та від 04 вересня 2018 року № 955 «Про затвердження Порядку розроблення та подання на затвердження планів розвитку систем розподілу та інвестиційних програм операторів систем розподілу»).

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 02 квітня 2022 року № 365».

10. Про встановлення тарифів на послуги зберігання (закачування, відбору) природного газу в підземних сховищах газу АТ «УКРТРАНСГАЗ».

11. Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2022 – 2031 роки Оператора газосховищ АТ «УКРТРАНСГАЗ».

12. Про врегулювання питань, повʼязаних із планами розвитку газорозподільних систем, газотранспортної системи та газосховищ у період дії воєнного стану в Україні.

13. Про прийняття постанов НКРЕКП про схвалення інвестиційних програм на 2022 рік:

КП «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП«МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ;

КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ».

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ».

15. Про недотримання АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

16. Про недотримання АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

17. Про недотримання АТ «ХЕРСОНОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

18. Про недотримання ТОВ «ЛУБНИГАЗ-ТРЕЙДИНГ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

19. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 вересня 2019 року № 1851 «Про накладення штрафу на ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії, Ліцензійних умов з постачання електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

20. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1359 «Про накладення штрафу на ДПЕМ ПРАТ «АТОМСЕРВІС» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

21. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2021 року № 2527 «Про накладення штрафу на АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

22. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 01 грудня 2021 року № 2425 «Про накладення штрафу на ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання».

23. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2021 року № 2467 «Про накладення штрафу на ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходу державного регулювання».

24. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 06 серпня 2021 року № 1288 «Про застереження щодо недопущення надалі КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, здійснення заходів державного регулювання».

25. Про проведення позапланової невиїзної перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» (за зверненнями НЕК «УКРЕНЕРГО»).

26. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 17 березня 2022 року № 346 «Про надання інформації під час особливого періоду».

27. Про проведення позапланових невиїзних перевірок ПРАТ «ДТЕК «КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» (за зверненнями споживачів).

28. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 20 квітня 2022 року № 393».

29. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення планової ставки внеску на регулювання на 2023 рік».

30. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про визначення ставки внеску на регулювання на ІII квартал 2022 року».

31. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у травні 2022 року.

32. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної енергії на період дії в Україні воєнного стану».

33. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux