Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.10.2021

Порядок денний на 27 жовтня 2021 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 жовтня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ІНПАРТ-ВЕСТ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «ЕЕС-ТРЕЙД».

 

3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «ЕНЕРДЖІНЕТ УКРАЇНА»;

2) ДП «ІНФОТЕХ»;

3) ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ЕНЕРГО-ВУГІЛЛЯ».

 

4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТЗОВ «СИНТЕЗ СОЛАР».

 

5. Про зупинення дії ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ «А.В.В.СТАНДАРТ».

 

6. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської  діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «ГАЗПРОМПОСТАЧ».

 

7. Про внесення змін до постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14 листопада 2011 року № 2139 (зміна найменування).

 

8. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «ЕТГ».

 

9. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з передачі електричної енергії».

 

10. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення змін до планів розвитку систем розподілу на 2021 – 2025 роки:

1) АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

2) АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

3) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

11. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ПРАТ «ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»;

2) ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ»;

3) ПРАТ «ДТЕК ПЕМ-ЕНЕРГОВУГІЛЛЯ».

 

12. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2022 – 2026 роки:

1) ПРАТ «ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО»;

2) ПРАТ «ПЕЕМ «ЦЕК»;

3) ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ»;

4) АТ «ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік».

 

16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

17. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ» на 2021 рік».

 

18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 лютого 2021 року № 280» щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2497» щодо внесення змін до Інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» на 2021 рік.

 

20. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Економічних коефіцієнтів прогнозованих технологічних витрат електричної енергії електричними мережами 1 та 2 класів напруги на прогнозний період».

 

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 09 грудня 2020 року № 2353» (щодо перегляду структури тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» з 01.11.2021).

 

22. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ТОВ «СМІЛАЕНЕРГОПРОМТРАНС».

 

23. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП стосовно встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ.

 

24. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2742 «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «КРАМАТОРСЬКТЕПЛОЕНЕРГО».

 

25. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік».

 

26. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо внесення змін до інвестиційних програм на 2021 рік: 

1) ПРАТ «АК «КИЇВВОДОКАНАЛ»;

2) КП «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

 

27. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ЗАКАРПАТГАЗ».

 

28. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до Плану розвитку газорозподільної системи на 2021 – 2030 роки газорозподільного підприємства АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

29. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП».

 

30. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання».

 

31. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку розроблення, затвердження, погодження, схвалення та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, що виробляють і постачають теплову енергію за допомогою систем автономного теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

 

32. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 серпня 2017 року № 1059».

 

33. Про недотримання ПРАТ «УКРГІДРОЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

34. Про недотримання ТОВ «ЦЕТУЛЯ СОЛАР» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

35. Про недотримання АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

36. Про порушення АТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

37. Про порушення АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

38. Про недотримання СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії.

 

39. Про недотримання СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

 

40. Про порушення СП ТОВ «СВІТЛОВОДСЬКПОБУТ» Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії.

 

41. Про порушення ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

42. Про порушення ТОВ «ТЕМИРГАЗ ЗБУТ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

 

43. Про анулювання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ «СМАРТ ЕНЕРДЖІС», та внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17 грудня 2019 року № 2856.

 

44. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ПАТ «НПК-ГАЛИЧИНА» (постанова НКРЕКП від 06 жовтня 2021 року № 1720).

 

45. Про відстрочення сплати штрафу, накладеного на ПАТ «НПК-ГАЛИЧИНА» (постанова НКРЕКП від 06 жовтня 2021 року № 1721).

 

46. Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 09 червня 2021 року № 960 «Про накладення штрафу на АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

47. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 червня 2021 року № 1078 «Про накладення штрафу на АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» за порушення вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

48. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 серпня 2021 року № 1444 «Про застереження ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ-ХЕРСОН» щодо недопущення надалі порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання».

 

49. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 11 серпня 2021 року № 1308 «Про накладення штрафу на ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

 

50. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1366 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

 

51. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 серпня 2021 року № 1367 «Про накладення штрафу на ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

 

52. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1644 «Про накладення штрафу на ТОВ «ЗАКАРПАТГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

 

53. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2021 року № 1645 «Про накладення штрафу на ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ» за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та здійснення заходів державного регулювання».

 

54. Про проведення позапланових виїзних перевірок у нафтогазовому комплексі:

1) АТ «ВІННИЦЯГАЗ»;

2) АТ «ВОЛИНЬГАЗ»;

3) АТ «ДНІПРОГАЗ»;

4) АТ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ»;

5) АТ «ЖИТОМИРГАЗ»;

6) АТ «ЗАКАРПАТГАЗ»;

7) АТ «ЗАПОРІЖГАЗ»;

8) АТ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКГАЗ»;

9) АТ «КИЇВОБЛГАЗ»;

10) ВАТ «КІРОВОГРАДГАЗ»;

11) ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ»;

12) АТ «КРИВОРІЖГАЗ»;

13) АТ «ЛУБНИГАЗ»;

14) АТ «ЛЬВІВГАЗ»;

15) ПАТ «МАРІУПОЛЬГАЗ»;

16) АТ «МИКОЛАЇВГАЗ»;

17) АТ «ПОЛТАВАГАЗ»;

18) АТ «РІВНЕГАЗ»;

19) АТ «СУМИГАЗ»;

20) АТ «ХАРКІВГАЗ»;

21) АТ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ»;

22) АТ «ХЕРСОНГАЗ»;

23) АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ»;

24) АТ «ЧЕРНІВЦІГАЗ»;

25) АТ «ЧЕРНІГІВГАЗ».

 

55. Про проведення позапланових виїзних перевірок у сфері електроенергетики:

1) АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП);

2) АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП);

3) ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП);

4) ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» (щодо виконання вимог постанови НКРЕКП);

5) АТ «ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО» (за заявою ліцензіата);

6) ТОВ «ВІМК» (за зверненнями споживачів);

7) ТОВ «ЕНЕРГОНОСІЇ УКРАЇНИ» (за зверненнями споживачів);

8) ТОВ «ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ» (за зверненнями споживачів);

9) ТОВ «СЕРВІС ГРУП ЛТД» (за зверненнями споживачів).

 

56. Про збільшення строку проведення планової перевірки з розподілу електричної енергії АТ «ДТЕК ДНІПРОВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ».

 

57. Про збільшення строку проведення планової перевірки з виробництва електричної енергії ТОВ «РЕНДЖИ ІЗМАЇЛ».

 

58. Про збільшення строку проведення планової перевірки з постачання електричної енергії споживачу КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

 

59. Про збільшення строку проведення планової перевірки з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП ПОР «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ».

 

60. Про збільшення строку проведення планової перевірки з виробництва електричної енергії ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК».

 

61. Про збільшення строку проведення планової перевірки з виробництва теплової енергії ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК».

 

62. Про збільшення строку проведення планової перевірки з виробництва електричної енергії ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5».

 

63. Про збільшення строку проведення планової перевірки з виробництва теплової енергії ПРАТ «ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5».

 

64. Про збільшення строку проведення планової перевірки з постачання природного газу ТОВ «КИЇВОБЛГАЗ ЗБУТ».

 

65. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження змін до Програми відповідності АТ «ДТЕК Дніпровські електромережі».

 

66. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про погодження припинення дії Програми відповідності ДП «Регіональні електричні мережі».

 

67. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про припинення розгляду спору між ТОВ «ЕНЕРГУМ», АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ТОВ «ДТЕК ВИСОКОВОЛЬТНІ МЕРЕЖІ».

 

68. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до Тимчасового порядку визначення обсягів купівлі електричної енергії на ринку електричної енергії електропостачальниками та операторами систем розподілу на перехідний період».

 

69. Про внесення змін до кошторису ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ГАРАНТОВАНИЙ ПОКУПЕЦЬ» на 2021 рік, затвердженого постановою НКРЕКП від 16 грудня 2020 року № 2493.

 

70. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.

 

71. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Правил ринку».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux