Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.10.2017

Порядок денний на 27 жовтня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 жовтня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «НАФТОГАЗ ПАРТНЕР»;

ТОВ «ГЛАЄР ЕНЕРДЖИ УКРАЇНА»;

ПАТ «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ПП «МЕГОМ ЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «СТЕЙБЛ ЕНЕРДЖІ».

 

3. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «АЛЬТЕН-ТРОСТЯНЕЦЬ».

 

4. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування та встановлення тарифу на послугу з перероблення побутових відходів».

 

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування та схвалення інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері перероблення побутових відходів».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «СУМИГАЗ».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ПАТ ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ХАРКІВМІСЬКГАЗ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ».

 

9. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПАТ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ».

 

11. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 26 травня 2016 року № 837 «Про накладення штрафу на КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

12. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 18 листопада 2016 року № 2006 «Про накладення штрафу на КП «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»).

 

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «Ренджи Бершадь» (СЕС «Білозерка»), ЗЕА «НОВОСВІТ» (ГЕС Сарата).

 

15. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «НИВА ЕНЕРГО»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2017 № 1185» ТОВ «НИВА ЕНЕРГО» (СЕС «Рубанівка»), ТОВ «ВІНДКРАФТ ТАВРІЯ» (ВЕС «Новотроїцька» 1 черга).

 

16. Про прийняття постанови «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 12 грудня 2016 року № 2174» щодо перегляду тарифу на відпуск електричної енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» через збільшення суми фінансування Інвестиційної програми на 2017 рік.


17. Про прийняття постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми на 2017 рік з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПрАТ «Рівнеобленерго».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у листопаді 2017 року».

 

19. Про встановлення нормативу перерахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання окремої енергогенеруючої компанії, відкритий в уповноваженому банку на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 670-р.

 

20. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

21. Про внесення змін до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

22. Про встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштами.

 

23. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у жовтні 2017 року.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux