Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

24.10.2016

Порядок денний на 27 жовтня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 жовтня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ І

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

ПРАТ «ЗАПОРІЖКОКС»;

ТОВ «ХІМ-АГРО ГРУП».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ДРОГОБИЧТЕПЛОМЕРЕЖА»;

ТОВ «ЛЕТ-ІФ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з  постачання теплової енергії ПП «ГУСЯТИН-ТЕПЛО».

 

4. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами ДП «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО».

 

5. Про порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»:

Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії;

Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення;

Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії.

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЧЕРНІВЦІТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».

 

7. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКГАЗ ЗБУТ».

 

9. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Вітряний парк Причорноморський».

 

10. Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «Хім – Агро Груп».

 

11. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29.09.2016 № 1677 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва» (ТОВ «Вітряний парк Причорноморський» (перший пусковий комплекс 6-ї черги Дмитрівського поля Очаківської ВЕС), ТОВ «Хім – Агро Груп»).

 

12. Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «Укргідроенерго» на 2016 рік.

 

13. Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії на установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ЮГТЕПЛО»;

ТОВ «ЮГТЕПЛО-1»;

ТОВ «ТЕПЛОТВОР»;

ТОВ «ТЕПЛО-ЕКО-ДАР»;

ТОВ «ФТРАНС».

 

14. Про схвалення інвестиційних програм ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії та теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), її транспортування магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

15. Про встановлення тарифів на теплову енергію для потреб населення ліцензіатам Комісії.  

 

16. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення та управителів багатоквартирних будинків ліцензіатам Комісії.

 

17. Про скасування постанов та внесення змін до деяких постанов, якими були встановлені тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за категоріями споживачів ліцензіатам Комісії.

 

18. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на листопад 2016 року.

 

19. Про схвалення інвестиційних програм з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

20. Про схвалення індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.

 

Розділ ІІ. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux