Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.07.2018

Порядок денний на 27 липня 2018 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 липня 2018 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:
  • ТОВ "ДОМЕЙЛ ТРЕЙД"
  • ТОВ "ІНКОРПОРЕЙТЕД ПЛЮС"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • АТ "КТЦ"
  • ТОВ "ОЛЕШКІВСЬКА СЕС"
 3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перероблення побутових відходів КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО".
 4. Про відмову у видачі ліцензії ТОВ "ІНТЕЛДІМ" на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.
 5. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданої ТОВ "ЗАПОРІЖЖЯЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ".
 6. Про переоформлення ліцензії, виданої ТОВ "ТС ЕНЕРГО", на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії.
 7. Про проведення позапланової перевірки КП "ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.
 8. Про проведення позапланової перевірки ПАТ "БІЛОЦЕРКІВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ".
 9. Про порушення Умов та Правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії "ТОВ АГРОБУДТЕХНОЛОГІЯ".
 10. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії "ТОВ АГРОБУДТЕХНОЛОГІЯ".
 11. Про порушення Ліцензійних умов з передачі електричної енергії та Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ПАТ "ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "СЕВАСТОПОЛЬЕНЕРГО".
 12. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "ЮКРЕЙНІАН ШУГАР КОМПАНІ".
 13. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ДП "МОЛТЕКС НАФТА І ГАЗ" КОМПАНІЇ "МОЛТЕКС БІЗНЕС".
 14. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ".
 15. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного газу АТ "УКРТРАНСГАЗ".
 16. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПрАТ "Теплогенерація".
 17. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28.12.2017 № 1492" (зміна тарифів на відпуск електричної та теплової енергії ДП "Калуська ТЕЦ-НОВА" на 2018 рік).
 18. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 грудня 2017 року № 1495" щодо схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВ "ШП "Харківенергоремонт" на 2018 рік.
 19. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу газотранспортної системи".
 20. Про надання кредитних коштів виробникам електричної енергії у липні 2018 року.
 21. Про внесення змін до кошторису ДП "Енергоринок" на 2018 рік.
 22. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження алгоритму перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників".
 23. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Порядку опублікування інформації про частку кожного джерела енергії, яке було використане для виробництва електричної енергії, та вплив на навколишнє природне середовище, спричинений виробництвом електричної енергії".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux