Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

21.07.2017

Порядок денний на 27 липня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 27 липня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:

ТОВ «МГК»;

ТОВ «УКРГАЗНАФТОКОМ»;

ТОВ «ГАЗТРЕЙДІМПЕКС»;

ТОВ «УКРГАЗІМПЕКС».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ПРАТ «ЗАПОРІЖКОКС»;

ТОВ «УКРЕНЕРГОЕКСПОРТ»;

ТОВ «СКАЙФОЛ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНЕРГОСЕРВІС ПЛЮС»;

ТОВ «СКАТ-ТРЕЙД»;

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»;

ТЗОВ «КПФ-БІОЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ИНТЕХСЕРВИС»;

ПП «ЕНЕРГОТРАНСЗАХІД»;

ПП «АЛЬТЕРХОЛ»;

ПРАТ «ТЕТІС»;

ТОВ «ТКФ ДОВІРА-М»;

ТОВ «ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ»;

ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО»;

СУБП «УКРТЕХНОСИНТЕЗ» У ФОРМІ ТОВ;

ТОВ «ЕНЕРГОСТРАТЕГІЯ»;

ТОВ «ЄВРОЕНЕРГОХОЛДІНГ»;

ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО»;

ПАТ «УКРТАТНАФТА»;

ТОВ «ПРОМАТОМ».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ТРИФАНОВКА ЕНЕРЖІ».

 

4. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії, виданих:

ТОВ «ЗЕЛЕНА ТЕХНОЛОГІЯ»;

ТОВ «СОНЯЧНА ЕНЕРГІЯ ПЛЮС»;

ПП «КОМЕРЦКОНСАЛТ».

 

5. Про прийняття постанови «Про затвердження Порядку формування тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання».

 

6. Про прийняття постанови «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами на принципах стимулюючого регулювання».

 

7. Про прийняття постанови «Про встановлення регуляторної норми доходу на регуляторну базу активів для суб’єктів, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами».

 

8. Про прийняття постанови «Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів суб'єктів природних монополій, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами».

 

9. Про застосування стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

 

10. Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії для цілей стимулюючого регулювання у сфері передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

 

11. Про затвердження Порядку розподілу активів, витрат і доходів між видами діяльності ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

 

12. Про затвердження Порядку визначення регуляторної бази активів для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами.

 

13. Про затвердження Процедури встановлення тарифу на послугу з централізованого диспетчерського управління об’єднаною енергетичною системою України.

 

14. Про затвердження Процедури встановлення тарифу для ліцензіата з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання.

 

15. Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу і тарифу на послугу з централізованого диспетчерського управління об’єднаною енергетичною системою України.

 

16. Про затвердження Порядку визначення необхідного доходу і тарифу на передачу електричної енергії від здійснення діяльності з передачі електричної енергії магістральними та міждержавними електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання.

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження  Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23 липня 2013 року № 1009».

 

19. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про врахування суми дотаційних сертифікатів при розрахунку оптової ринкової ціни у серпні 2017 року».

 

20. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ПАТ «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ».

 

21. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ «КРЕМЕНЧУКГАЗ-ПОСТАЧАННЯ».

 

22. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування нафти магістральними трубопроводами ПАТ «УКРТРАНСНАФТА».

 

23. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1257».

 

24. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 15 грудня 2016 року № 2223» («Про встановлення тарифів на розподіл електричної енергії (передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та тарифів на постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПрАТ «Львівобленерго»).

 

25. Про встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»:

ТОВ «Димерська сонячна електростанція1» (1 черга СЕС Київська обл., Броварський р-н, смт Велика Димерка);

ТОВ «ТРИФАНОВКА ЕНЕРЖІ».

 

26. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до форми звітності   № 4-НКРЕКП (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів» та Інструкції щодо заповнення форми звітності № 4-НКРЕКП (місячна) «Звітні та розрахункові дані про корисний відпуск електричної енергії за групами та класами споживачів».

 

27. Про прийняття постанови «Про схвалення Інвестиційної програми КПТМ «Криворіжтепломережа» на 2017 рік».

 

28. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 29.09.2017 № 819 «Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП «Львівтеплоенерго» на 2017 рік.

 

29. Про схвалення проектів постанов НКРЕКП щодо інвестиційних програм на 2017 рік ліцензіатів, що провадять господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), її транспортування магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання.

 

30. Про затвердження реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на серпень 2017 року.

 

31. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного  акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку (правил) організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб’єктами господарювання у сфері теплопостачання».

 

32. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік. 

 

33. Про встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштами. 

 

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux