Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.05.2016

Порядок денний на 26 травня 2016 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 травня 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ І

 

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «ТЕПЛОІНВЕСТ-МЕЛІТОПОЛЬ»;

ТОВ «КОМПАНІЯ ТЕХНОЛОГІЙ».

 

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з  виробництва електричної енергії ТОВ «СТАРОКОСТЯНТИНІВЦУКОР».

 

3. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ТОВ «СПЕКТРГАЗ».

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ».

 

5. Про порушення ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «УКРТРАНСГАЗ»:

Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії;

 

Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії;

 

Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ.

 

6. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО».

 

7. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО».

 

8. Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 31.03.2016 № 510«Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію для суб'єктів господарювання та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва».

 

9. Про схвалення Інвестиційної програми на 2016 рік:

Ватутінського комунального підприємства теплових мереж;

КП Білопільської міської ради «Теплосервіс Білопілля»;

КП «Нововолинськтеплокомуненерго» житлово-комунального об’єднання Нововолинської міської ради;

Комунального підприємства теплового господарства «Гадячтеплоенерго».

 

10. Про схвалення інвестиційних програм з централізованого водопостачання та водовідведення.

 

11. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868».

 

12. Про схвалення проекту постанови «Про внесення змін до проекту постанови НКРЕКП від 19 травня 2016 року «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

 

13. Про затвердження Плану розвитку газосховищ на 2016 – 2025 роки ПАТ «Укртрансгаз».

 

Розділ ІІ. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux