Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

20.01.2017

Порядок денний на 26 січня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 січня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-транслація засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного: 

 

1. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про встановлення на лютий 2017 року сум коригування платежів за електроенергію, куповану на Оптовому ринку електроенергії України на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:

- ТОВ «МАСТЕРЕНЕРГО ІНВЕСТ»;

- ТОВ «СОНЯЧНА ДЕРАЖНЯ»;

- ТОВ «ЕКОТЕХНІК-ДУНАЇВЦІ».

 

3. Про анулювання ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії та  з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), виданих ТОВ «ЗАХІДНА ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНА ГРУПА».

 

4. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії».

 

5. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії».

 

6. Про розгляд результатів виконання вимог протокольного рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 17.05.2016 № 5 (витяг з протоколу від 17.03.2016 № 13) ЛЬВІВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО».

 

7. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 липня 2015 року № 2020 «Про накладення штрафу на КП ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКТЕПЛОМЕРЕЖА» за порушення Ліцензійних умов з виробництва, Ліцензійних умов з транспортування та Ліцензійних умов з постачання теплової енергії» (змінено найменування на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «ТЕПЛОМЕРЕЖІ»).

 

8. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 квітня 2015 року № 1268 «Про накладення штрафу на КПП «ТЕПЛОЕНЕРГОПОСТАЧ» ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії».

 

9. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2855 «Про накладення штрафу на ДЕРЖАВНЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

10. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 14 квітня 2016 року № 620 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення».

 

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕКП щодо запровадження на ринку природного газу використання одиниць енергії».

 

12. Про схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2015 року № 2493».

 

13. Про затвердження нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «виробники теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії та/або надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та релігійним організаціям», на лютий 2017 року.

 

14. Про затвердження нормативів перерахування коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання постачальників природного газу, на яких покладені спеціальні обов'язки, відкритих в установах уповноважених банків, що надійшли від категорії споживачів «виробники теплової енергії в рамках виробництва теплової енергії та/або надання послуг з опалення та постачання гарячої води для установ, що фінансуються за рахунок державного і місцевих бюджетів», на лютий 2017 року.

 

15. Про внесення зміни до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах ПАТ «Державний ощадний банк України» постачальниками природного газу, на яких покладені спеціальні обов’язки з постачання природного газу, та їх структурними підрозділами, а також оптовими продавцями, що здійснюють продаж природного газу газопостачальним підприємствам для виконання їх спеціальних обов’язків, для зарахування коштів, що надходять як плата за спожитий природний газ від споживачів.

 

16. Про розгляд інвестиційних програм ліцензіатів з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами) та постачання електричної енергії за регульованим тарифом на 2017 рік.

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя на 2017 рік».

 

18. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження на лютий 2017 року вирівнювальних націнок (знижок) з розрахунку на 1 МВт•год відпущеної з ОРЕ електроенергії на території здійснення ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії за регульованим тарифом».

 

19. Про перегляд структури та рівня тарифу на передачу електричної енергії магістральними та міждержавними електромережами для ДП «НЕК «Укренерго» на 2017 рік.

 

20. Про надання коштів виробникам електричної енергії у січні 2017 року за рахунок залучених кредитних коштів ДП «Енергоринок» у АТ «Ощадбанк».

 

21. Про внесення змін до кошторису ДП «Енергоринок» на 2017 рік.

 

22. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 січня 2017 року (підпункт 3.6 протоколу № 25) щодо затвердження для ПАТ «Центренерго» від’ємного додаткового платежу в разі виникнення спірних питань.

 

23. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 січня 2016 року (підпункт 4.1 протоколу № 25) та внесення зміни до постанови НКРЕКП від 30 вересня 2017 року № 1766.

 

24. Про погодження рішення Ради Оптового ринку електричної енергії України від 20 січня 2017 року (підпункт 3.4 протоколу № 25) щодо встановлення виробникам, які працюють за ціновими заявками, додаткових платежів на зменшення платежу за користування додатково отриманими коштам.

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux