Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

23.11.2015

Порядок денний на 26 листопада 2015 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 26 листопада 2015 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал).

 

Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube.

 

До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

Питання порядку денного:

 

Розділ перший

1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:

ТОВ «КИЇВ ЦЕНТР»;

ТОВ «ЮРВИН»;

ТОВ «УКРАЇНСЬКА ТЕПЛОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ»;

ПП «ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ ПЛЮС».

 

2. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП «ТЕПЛОЕНЕРГО» ЛОЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

 

3. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії КП «СЄВЄРОДОНЕЦЬКТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО».  

 

4. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ТОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

5. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ НВП «ЕНЕРГІЯ-НОВОЯВОРІВСЬК».

 

6. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО».

 

7. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО».

 

9. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ ТОВ «Газовик».

 

10. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії КП «Компанія «Вода Донбасу».

 

11. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Компанія «Вода Донбасу».

 

12. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення ДПП «КРИВБАСПРОМВОДОПОСТАЧАННЯ».

 

13. Про схвалення Інвестиційної програми на 2015 рік у сфері теплопостачання:

Підприємства теплових мереж «Самбіртеплокомуненерго»;

КП теплових мереж «Южтеплокомуненерго».

 

14. Про схвалення Інвестиційної програми на 2015 рік:

Канівського КП теплових мереж;

КП «Управління житлово-комунального господарства».

 

15. Про схвалення інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії), транспортування та постачання теплової енергії на 2015 рік.

 

16. Про схвалення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2013 року № 750».

 

17. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Зміни до Плану діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, з підготовки проектів регуляторних актів на 2015 рік» та схвалення проекту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом у разі застосування стимулюючого регулювання та Порядку визначення необхідного доходу від здійснення діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання».

 

18. Про перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

 

19. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню ПАТ «Херсонська теплоелектроцентраль».

 

20. Про перегляд тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради.

 

21. Про схвалення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради.

 

22. Про перегляд тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків, бюджетних установ, регілійних організацій, інших споживачів (крім населення) КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради.

 

23. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

 

Розділ другий. Різне

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux