Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.10.2023

Порядок денний на 25 жовтня 2023 року

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 жовтня 2023 року відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання.


Питання порядку денного:

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:

1) ТОВ «АЛЬМА ЕНЕРДЖІ»;

2)ТОВ «ЕСГ ТРЕЙДІНГ».

2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з перепродажу електричної енергії (трейдерської діяльності) ТОВ «СВІФТ ЕНЕРДЖИ».

3. Про зупинення дії ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, виданих:

1) ТОВ «АДАР ГРУП»;

2) ТОВ «МГК»;

3) ТОВ «УКРРЕСУРС».

4. Про розгляд питання щодо видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ХОРС ЕНЕРДЖІ».

5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ТОВ «ТОРІ СОЛАР».

6. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії».

7. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку формування та ведення реєстру об’єктів електроенергетики та електроустановок споживачів (у тому числі активних споживачів), що використовують альтернативні джерела енергії для виробництва електричної енергії».

8. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких ліцензійних умов».

9. Про розгляд питання щодо реєстрації учасників оптового енергетичного ринку.

10. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ВАТ«ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

11. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» на 2022 – 2026 роки».

12. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Плану розвитку системи розподілу ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» на 2024 – 2028 роки».

13. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 169» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії АТ «ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік.

14. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 31 січня 2023 року № 174» щодо внесення змін до Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ДП «РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ» на 2023 рік.

15. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1133» щодо внесення змін до Інвестиційної програми НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2023 рік.

16. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «КІРОВОГРАДОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

17. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО» на 2023 рік».

19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО» на 2022 рік».

20. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ПРАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на 2023 рік».

21. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Змін до деяких постанов НКРЕ та НКРЕКП» (зміни до постанови НКРЕ від 23.07.2013 № 1009 «Про встановлення параметрів регулювання, що мають довгостроковий строк дії, для цілей стимулюючого регулювання», постанов НКРЕКП від 05.10.2018 № 1175 «Про затвердження Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії» та від 27.07.2017 № 981 «Про затвердження Положення про порядок подання, визначення та затвердження економічних коефіцієнтів нормативних та прогнозованих технологічних витрат електроенергії»).

22. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 липня 2016 року № 1234».

23. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта – постанови НКРЕКП «Про затвердження форм звітності щодо діяльності з транспортування нафти та нафтопродуктів магістральними трубопроводами та інструкцій щодо їх заповнення та визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 04 жовтня 2012 року № 1258».

24. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про внесення зміни до Правил постачання природного газу».

25. Про недотримання АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

26. Про недотримання ПРАТ «ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

27. Про недотримання ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.

28. Про недотримання ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ» вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.

29. Про порушення ТОВ «ЮНАЙТЕД ЕНЕРДЖІ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу.

30. Про порушення АТ «ЖИТОМИРГАЗ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

31. Про порушення ДП «КРЕМЕНЕЦЬКЕ УПРГ» вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу.

32. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 03 листопада 2021 року № 1952 («Про накладення штрафу на АТ «ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ» за порушення Ліцензійних умов з виробництва теплової енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

33. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 28 червня 2023 року № 1146 («Про накладення штрафу на АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» за недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії та здійснення заходів державного регулювання»).

34. Про внесення зміни до розпорядження НКРЕКП від 22 березня 2023 року № 62-р «Про усунення порушень ТОВ «САНВІН 13».

35. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ХМЕЛЬНИЦЬКОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата). 

36. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО» з розподілу електричної енергії (за заявою ліцензіата). 

37. Про проведення позапланової виїзної перевірки НЕК «УКРЕНЕРГО» з передачі електричної енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП). 

38. Про проведення позапланової виїзної перевірки ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО» з виробництва електричної енергії (щодо виконання рішення НКРЕКП).

39. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» з постачання природного газу.

40. Про збільшення строку проведення планової перевірки ЛМКП «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

41. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «РОЕК» з постачання електричної енергії споживачу.

42. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «РОЕК» з постачання природного газу.

43. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ІРШАНСЬКА СЕС» з виробництва електричної енергії.

44. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ФАЙН-ЕЛ» з виробництва електричної енергії.

45. Про збільшення строку проведення планової перевірки ТОВ «ПРАЙД-ЕНЕРДЖІ» з виробництва електричної енергії.

46. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» з виробництва електричної енергії.

47. Про збільшення строку проведення планової перевірки ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ» з виробництва теплової енергії.

48. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «АГРОІНЖИНІРІНГ-К»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ВЕЛИЧКІВСЬКА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «СЕКУНДА СОЛАР»;

«Про встановлення «зеленого» тарифу ТОВ «ТК САН ЕНЕРГО»;

«Про встановлення надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ» (1 черга біогазовий енергогенеруючий комплекс Житомирська обл., (інформація з обмеженим доступом))»;

«Про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 29 вересня 2023 року № 1765» (у частині встановлення «зеленого» тарифу та надбавки до «зеленого» тарифу за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва ТОВ «АГРОІНЖИНІРІНГ-К» (СЕС Кіровоградська обл., (інформація з обмеженим доступом)), ТОВ «ВЕЛИЧКІВСЬКА СОЛАР» (СЕС «ВЕЛИЧКІВСЬКА СОЛАР»), ТОВ «СЕКУНДА СОЛАР» (СЕС «СЕКУНДА СОЛАР»), ТОВ «ТК САН ЕНЕРГО» (СЕС «Підлісне-2»), ТОВ «ДІОНІС БІОГАЗ ЕНЕРДЖІ» (1 черга біогазовий енергогенеруючий комплекс Житомирська обл. (інформація з обмеженим доступом)). 

49. Про прийняття постанов НКРЕКП:

«Про встановлення на 2 квартал 2022 року «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»;

«Про встановлення на 3 квартал 2022 року «зелених» тарифів на електричну енергію та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання».

50. Про врегулювання актуальних питань забезпечення безпеки постачання та запобігання надзвичайної ситуації в енергетичній системі України.

51. Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 25 лютого 2022 року № 332 «Про забезпечення стабільного функціонування ринку електричної енергії, у тому числі фінансового стану учасників ринку електричної на період дії в Україні воєнного стану».

52. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ».

53. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» на 2023 рік».

54. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП «Про результати розгляду спору між АТ «ДТЕК ДОНЕЦЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» та ПрАТ «НЕК «Укренерго».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux