Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

17.08.2021

Порядок денний на 25 серпня 2021 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 серпня 2021 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн".
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу КОНЦЕРН "МТМ".
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "БАЛАНСЕНЕРГО"
  • ТОВ "СОЛАРФІЛД-8"
  • ТОВ "СОЛАРФІЛД-13"
  • ТОВ "СОЛАРФІЛД-14"
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ДАН ЕНЕРДЖІ"
  • ТОВ "ЕНЕРГОПУЛ"
  • ТОВ "ЕНЕРДЖ ПРАЙМ"
  • КИЇВСЬКЕ РБМУ ГО ТСО УКРАЇНИ
  • ТОВ "РТЕ ЮКРЕЙН"
 4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва електричної енергії ПВКФ "В.С.К.".
 5. Про розгляд питання щодо анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "УКР ЕНЕРДЖІ".
 6. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про внесення зміни до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення".
 7. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 06 січня 2021 року № 6" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 25 листопада 2020 року № 2160" щодо внесення змін до Інвестиційної програми ПРАТ "РІВНЕОБЛЕНЕРГО" на 2021 рік.
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення змін до Плану розвитку системи розподілу АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" на 2021 – 2025 роки".
 10. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Порядку встановлення (формування) тарифів на послуги з розподілу електричної енергії".
 11. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 13 серпня 1998 року № 1052".
 12. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141" щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік КП "НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ".
 13. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП "ЛЬВІВВОДОКАНАЛ" на 2021 рік".
 14. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – проєкту постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення".
 15. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення".
 16. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – проєкту постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення".
 17. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – проєкту постанови НКРЕКП "Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг".
 18. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до структури тарифів на виробництво теплової енергії ПрАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5" на 2021 рік" щодо внесення змін до ремонтної програми без зміни тарифів на виробництво теплової енергії.
 19. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 24 грудня 2020 року № 2758" щодо зміни тарифів на виробництво теплової енергії ПРАТ "ЧЕРКАСЬКЕ ХІМВОЛОКНО".
 20. Про прийняття постанов щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП (зміна тарифів на виробництво теплової енергії для АТ "ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ", АТ "ХЕРСОНСЬКА ТЕЦ", ПРАТ "ХАРКІВСЬКА ТЕЦ-5", ПРАТ "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ", ТОВ "СУМИТЕПЛОЕНЕРГО", КП "ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ" ФІЛІЯ "ТЕЦ-3").
 21. Про недотримання ПРАТ "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з розподілу електричної енергії.
 22. Про недотримання ТОВ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 23. Про недотримання ПРАТ "ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ЗАВОД "ЕНЕРГЕТИК" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії споживачу.
 24. Про проведення позапланової виїзної перевірки АТ "ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО".
 25. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки у сфері електроенергетики ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 26. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки у сфері теплопостачання ТОВ "РІВНЕТЕПЛОЕНЕРГО".
 27. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у липні 2021 року.
 28. Про врегулювання актуальних питань діяльності учасників ринку електричної енергії.
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux