Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.02.2020

Порядок денний на 25 лютого 2020 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 лютого 2020 року о 12-30 (уточнено) відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному вебсайті Регулятора та каналі Youtube. Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному вебсайті Регулятора в розділі "Реєстрація онлайн". До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "АЛЬТЕРНАТИВНІ ЕНЕРГОРІШЕННЯ".
 2. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу:
  • ТОВ "ЕНЕРГОГЕНЕРАЦІЯ УКРАЇНИ
  • ТОВ "ЗЕВС ТРЕЙДІНГ"
  • ТОВ "СІЛЕКТРІКС"
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "СОЛАР ЕСТЕЙТ"
  • ТОВ "СОЛЯРІС-ЕНЕРДЖІ"
 4. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіатам з виробництва електричної енергії:
  • ТОВ "ЕКОЕНЕРГОПОСТАЧ"
  • КП "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ"
  • ТОВ "СОЛАРПАРК"
 5. Про зміну встановленої потужності електрогенеруючого обладнання ліцензіату з виробництва теплової енергії КП "МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ".
 6. Про прийняття постанов НКРЕКП щодо схвалення планів розвитку систем розподілу на 2020 – 2024 роки:
  • ПРАТ "КИЇВОБЛЕНЕРГО"
  • ТОВ "ЛУГАНСЬКЕ ЕНЕРГЕТИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ"
 7. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Плану розвитку системи розподілу АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО" на 2020 ‑ 2024 роки".
 8. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії ВАТ "ТЕРНОПІЛЬОБЛЕНЕРГО" на 2020 рік".
 9. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії АТ "ДНІПРОАЗОТ" на 2020 рік".
 10. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми ЛМКП "ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО" на 2020 рік".
 11. Про схвалення проєкту постанови НКРЕКП "Про схвалення Інвестиційної програми КП "ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ" на 2020 рік".
 12. Про схвалення проєктів постанов НКРЕКП щодо внесення змін до деяких постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на виробництво теплової енергії для ліцензіатів з виробництва теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках.
 13. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "ООЕК".
 14. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "ПРИКАРПАТЕНЕРГОТРЕЙД".
 15. Про збільшення строку проведення позапланової виїзної перевірки ТОВ "ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСНА ЕК".
 16. Про внесення зміни до постанов НКРЕКП:
  • від 05 березня 2019 року № 308 "Про накладення штрафу на МІСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання"
  • від 23 листопада 2018 року № 1486 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ" за невиконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 травня 2016 року № 837 та здійснення заходів державного регулювання"
  • від 28 травня 2019 року № 843 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання"
  • від 17 травня 2019 року № 757 "Про накладення штрафу на ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРО-КІРОВОГРАД" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання"
  • від 18 січня 2019 року № 50 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання"
  • від 14 березня 2019 року № 345 "Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА" за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, здійснення заходів державного регулювання"
 17. Про порушення ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ПМП "ЛЮКС".
 18. Про порушення Ліцензійних умов з виробництва електричної енергії ТОВ "СОНЦЕ ПОКУТТЯ".
 19. Про порушення Ліцензійних умов з постачання електричної енергії ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП".
 20. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП.
 21. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302".
 22. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364".
 23. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання електропостачальників, оператора системи передачі та оператора ринку.
 24. Про затвердження розміру вартості послуги із забезпечення збільшення частки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії, наданої постачальниками універсальних послуг у січні 2020 року.
 25. Про затвердження Змін до Правил ринку.
 26. Про внесення зміни до Правил ринку "на добу наперед" та внутрішньодобового ринку.
 27. Про схвалення проєкту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Кодексу систем розподілу".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux