Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

22.02.2016

Порядок денний на 25 лютого 2016 року
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 лютого 2016 року о 10-00 відбудеться засідання Комісії у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал). Засідання Комісії буде транслюватися в прямому ефірі на офіційному веб-сайті НКРЕКП та каналі Youtube. До участі в засіданні Комісії запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.
Питання порядку денного:
 1. Про анулювання ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої:
  • ДП "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ"
  • ДП "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
  • ДП "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
  • ДП "ДОНЕЦЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
  • ДЕРЖАВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВОМУ ОБ`ЄДНАННЮ ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ"
  • ДЕРЖАВНОМУ ТЕРИТОРІАЛЬНО-ГАЛУЗЕВОМУ ОБ`ЄДНАННЮ ЛЬВІВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
 2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціяї і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та з постачання теплової енергії ПАТ "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ".
 3. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії) та з постачання теплової енергії ТОВ "ТЕПЛОТРАСТ".
 4. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії:
  • ТОВ "ТЕПЛОПОСТАЧІНВЕСТ"
  • ПОЛОНСЬКОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
 5. Про видачу ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ "ПРАКТИК УМ".
 6. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "ЗАКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО".
 7. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електромережами і Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО".
 8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами та постачання теплової енергії ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО".
 9. Про розгляд Інвестиційної програми з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом ДП "Регіональні електричні мережі" на 2016 рік.
 10. Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії, що використовується для виробництва та надання релігійним організаціям послуг з опалення та гарячого водопостачання ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод".
 11. Про коригування тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на утилізаційних установках ПАТ "УКРТРАНСГАЗ".
 12. Про встановлення тарифу на виробництво теплової енергії ПрАТ "Теплогенерація".
 13. Про погодження НКРЕКП договору позики для інвестиційного проекту із модернізації і реконструкції системи подачі води та водовідводу у м. Луцьку.
 14. Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.
 15. Про схвалення проекту постанови "Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868".
 16. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про внесення Змін до Порядку продажу, обліку та розрахунків за електричну енергію, що вироблена з енергії сонячного випромінювання об’єктами електроенергетики (генеруючими установками) приватних домогосподарств".
 17. Про встановлення (перегляд) структури та рівня тарифу з розподілу електричної енергії (передачі електричної енергії) місцевими локальними електромережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом для ПАТ "Українська залізниця".
 18. Про перегляд структур та рівнів тарифів на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електромережами та з постачання електроенергії за регульованим тарифом для:
  • ПАТ "ДТЕК "Дніпрообленерго"
  • ПрАТ "ПЕЕМ "ЦЕК"
 19. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Змін до Процедури встановлення тарифів для ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом та/або з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами у разі застосування стимулюючого регулювання".
 20. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про затвердження Методики визначення та розрахунку тарифу на послуги розподілу природного газу".
 21. Про прийняття постанови НКРЕКП "Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України від 04 вересня 2002 року № 983".
Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux