Портал в режимі тестування та наповнення
Меню

19.07.2017

Порядок денний на 25 липня 2017 року


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що 25 липня 2017 року о 10-00 відбудеться засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123  (конференц-зал).

 

Онлайн-трансляція засідання НКРЕКП відбудеться на офіційному веб-сайті Регулятора  та каналі Youtube.

 

Онлайн-реєстрація проводиться на офіційному веб-сайті Регулятора в розділі «Реєстрація онлайн».

 

До участі в засіданні НКРЕКП запрошуються представники засобів масової інформації та громадськості.

 

 

Питання порядку денного:

 

1. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу:  

ТОВ «ГАЗЗБУТ ТРЕЙД»;

ТОВ «УКРТРАНСГАЗРЕСУРС»;

ТОВ «ТНТ ТРЕЙД;

ТОВ «ГАЗПОСТАЧІНВЕСТ»;

ТОВ «ГК «УКРЕНЕРГОАЛЬЯНС»;

ТОВ «ПАНДА»;

ТОВ «ТД «ЮКОС»;

ТОВ «ГЕТСІМПОРТ ТРЕЙДІНГ»;

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»;

ТОВ «ТЕРНОГАЗ».

 

2. Про видачу ліцензій на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії:

ТОВ «ЕНЕРГО Х»;

ТОВ «ТОРГОВА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «ЕЛКОМ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНЕ ПАРТНЕРСТВО»;

ТОВ «КЛЕЙМОН»;

ТОВ «ГОЛДЕН ГЕЙТ ЕНЕРДЖІ»;

ТОВ «ЕНЕРГОПОСТАЧ 2015»;

ПАТ «КІРОВОГРАДГРАНІТ»;

ТОВ «ТРІСТАР ЕНЕРГІЯ»;

ТОВ «НТЦ «ЕНЕРГОТЕХ»;

ТОВ «ЕНЕРГОІНВЕСТПРОЕКТ»;

ТОВ «ЕК «ЕНОЛЛ»;

ПРАТ «КАРБОН»;

ТОВ «ОППОЗИТ»;

ТОВ «ВЄК ТЕХНОЛОДЖІ»;

ПРАТ «УІФК»;

ТОВ «ЕНЕРГОПРОМСИНТЕЗ»;

ТОВ «АГЕНЦІЯ ІНВЕСТИЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ»;

ТОВ «ФІРМА ЕНЕРГОПРОМ»; 

ТОВ «РЕГІОН ЕНЕРГОЗБУТ»;

ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНИЙ БІЗНЕС»;

ТОВ «МАЛИНІВСЬКИЙ СКЛОЗАВОД»;

ТОВ «МОТОРДЕТАЛЬ-КОНОТОП»;

ТОВ «ТОРГОВЕЛЬНИЙ ДІМ «ЕНЕРГОСТІЛ»;

ПРАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК»;

АТ «ЕЛЕВАТОРМЛИНМАШ»;

ПРАТ «ЄВРОЦЕМЕНТ ГРУП-УКРАЇНА».

 

3. Про переоформлення ліцензій на право провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільними) тепловими мережами та постачання теплової енергії, виданих ТОВ «СУМИТЕПЛОЕНЕРГО».

 

4. Про переоформлення ліцензії на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, виданої КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ».

 

5. Про прийняття постанови НКРЕКП «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії».

 

6. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ГІДРОЕНЕРГОІНВЕСТ».

 

7. Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії ТОВ «ЛНК».

 

8. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення КП «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ». 

 

9. Про внесення зміни до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07 квітня 2016 року № 578 «Про накладення штрафу на КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» за порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення». 

 

10. Про порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії КУЗНЕЦОВСЬКИМ МІСЬКИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ. 

 

11. Про порушення Умов та правил (ліцензійних умов) провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії ТОВ «МИКОЛАЇВСЬКИЙ ГЛИНОЗЕМНИЙ ЗАВОД».

 

12. Про встановлення «зеленого» тарифу на відпуск електричної енергії та про внесення змін до додатка до постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 863 «Про встановлення «зелених» тарифів на електричну енергію, та надбавки до «зелених» тарифів за дотримання рівня використання обладнання українського виробництва для суб’єктів господарювання»:

ТОВ «СЕС ДІБРОВКА»;

ТОВ «САН ЕНЕРДЖІ» (1 черга СЕС, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, Підгородненська міська рада);

СФГ «Павлівське»;

ТОВ «Вітряний парк Благодатний» (Очаківська ВЕС (4 – 5 черги Дмитрівського вітрополя));

ТОВ «КЛІАР ЕНЕРДЖІ» (полігон ТПВ, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н, район шахти «Валявко-Південна»).

 

13. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Харківводоканал». 

 

14. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868 щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) комунальному підприємству «Харківводоканал».

 

15. Про затвердження Змін до реєстру нормативів перерахування коштів, що надходять як плата за теплову енергію та/або надані комунальні послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води від усіх категорій споживачів та як плата теплопостачальних організацій за вироблену теплогенеруючими організаціями теплову енергію на липень 2017 року.

 

16. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови НКРЕКП «Про затвердження Порядку та умов узгодження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, запозичень суб'єктів господарювання, що провадять (мають намір провадити) господарську діяльність з виробництва теплової енергії (крім діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплоелектростанціях, атомних електростанціях і когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії), транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, залученими для реалізації інвестиційних проектів, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями».

 

17. Про схвалення проекту рішення, що має ознаки регуляторного акта, – постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, «Про затвердження Змін до Примірного договору про купівлю-продаж електричної енергії між державним підприємством «Енергоринок» та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії».

 

18. Про коригування інвестиційної складової по проекту реконструкції енергоблока № 12 Старобешівської ТЕС ПАТ «Донбасенерго».

 

19. Про затвердження змін до Переліку поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах уповноваженого банку – АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії, енергопостачальним компаніям (ліцензіати НКРЕКП з постачання електричної енергії за регульованим тарифом) та їх структурним підрозділам.

 

20. Про внесення змін до Переліку додаткових поточних рахунків із спеціальним режимом використання, відкритих в установах АТ «Ощадбанк» оптовому постачальнику електричної енергії та енергопостачальним компаніям для проведення розрахунків відповідно до окремих рішень Кабінету Міністрів України.

 

21. Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 29 червня 2017 року № 832 «Про алгоритм перерахувань коштів на липень 2017 року».

Завантажуємо ще
Прокрутіть, щоб завантажити ще
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux